Toon posts:

SONY DCR-TRV130E met i-link naar PC lukt niet

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een medion computer met windows vista en een sony digital8 camera met een dv-out. Heb een firewire-kaart gekocht en geinstalleerd. Dit is goed gelukt (blijkt uit apparatenbeheer). Via Windows Movie Maker probeer ik nu een bandje te importeren, maar de video apparatuur wordt niet herkend.

Wat deed ik?

Ik bel met Eminent: De firewire zou onder vista moeten werken, maar bel met Sony als het niet lukt.
Ik bel met Sony. Advies was : download een driver. Gedaan. Helpt niet.
Ik bel nog een keer met Sony (Bas Vonk). Hij zei dat het installeren van een driver onzin is bij windows vista en dat de i-link kabel plug en play zou moeten zijn, want alle drivers zijn geinstalleerd.
Hij zegt: ga anders eens naar www.microsoft.com\windowsvista voor een download. Ik heb dat gedaan via windows update en voor zover ik zie, is alles up to date.

Niets werkt dus.

Weet iemand het?

  • exempt
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 28-12-2023
Probeer het eens onder xp te testen als je hier de mogelijkheid tot hebt, misschien is het kaartje wel defect.

Why should I take life so seriously, I just wanna do what I like to do...!


Verwijderd

Topicstarter
het bleek in de camcorder zelf te zitten. De dv-out is kapot. Ik heb het opgelost met een movie box.