Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Onbekend component in een accupack

Pagina: 1
Acties:

  • deepbass909
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 21-11 17:01

deepbass909

[☼☼] [:::][:::] [☼☼]

Topicstarter
Voor een accuboor heb ik hier 2 packs liggen die beide niet meer willen opladen. Dit is nogal abrupt gebeurt, zonder vooraf te gaan aan een merkbare terugloop in capaciteit... Ik heb dan ook niet direct het vermoeden dat de cellen zelf defect zijn, maar dat er iets anders aan de hand is.
De lader zelf is nog goed (met een derde accu laadt hij wel op namelijk).

Ik heb 1 van de accupacks opengeschroeft, en naast de cellen zijn er nog 2 componenten in het pack te vinden, die in serie staan met de positieve pool die door de lader gebruikt wordt.

Afbeeldingslocatie: http://80.100.213.215/coppermine/albums/userpics/10001/normal_dscn2016.jpg
Afbeeldingslocatie: http://80.100.213.215/coppermine/albums/userpics/10001/normal_dscn2017.jpg

Het witte staafje rechts is een temperatuurzekering van 130 graden, die nog in orde is. Het gaat om het licht grijze blokje links.
Aan 1 kan staat PEPI VA en aan de andere kant 29U-070f.

Ik ken veel componenten, maar deze kan ik niet plaatsen. Hij staat dus in serie met het laadcircuit en ik vermoed dat het betrokken is bij de detectie of het accupack vol is of niet (wellicht een stroomafhankelijke weerstand).

Wie kan mij verder helpen?

Waarschuwing, opperprutser aan het werk... en als je een opmerking van mij niet snapt, klik dan hier


  • Terran
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 23:35
Het ziet er uit als een cement vermogens weerstand. En als het er ook echt een is dan lijkt het me sterk dat deze stuk is.

  • DizzyWeb
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 22:58

DizzyWeb

Ondertiteld

Als ik google op "PEPI VA" kom ik dit tegen... Lijkt om hetzelfde te gaan?

  • bobo1on1
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 19-10 00:17
http://www.pepiusa.com/modv.html

Het is een thermische beveiliging.

Impedance, a measure of opposition to time-varying electric current in an electric circuit.
Not to be confused with impotence.