Ik heb een Toshiba Portege G900 als telefoon met TomTom 6.000 erbij. Dat is een Windows Mobile 6 telefoon zonder interne GPS ontvangen. Ik heb dus een externe GPS muis die uiteraard via BlueTooth werkt. En dat werkte perfect

. Let op: het is geschreven in de verleden tijd

. Laatst wilde ik naar een, voor mij onbekende plek rijden, dus ik wilde TomTom aanzetten

, maar m'n GPS muis vond 0 satellieten. Ik weet dat het max. 12 minuten kan duren voordat hij een fix heeft, maar ik had m'n GPS ontvanger al een minuut of 5 aan staan (in m'n auto, op de plek waar hij altijd ligt) en hij had nog 0 satellieten gevonden. Ik ben toen dus gaan rommelen met de GPS settings. TomTom meerdere keren naar een andere COM poort laten luisteren, maar op geen enkele poort vind hij een GPS apparaat.
Ook heb ik met de Externe GPS settings in Windows Mobile zitten prutsen (steeds tussen het aan of uit zetten dat Windows Mobile het mag beheren, heb ik een soft-reset gedaan), maar hoe dat ook staat en welke COM-poort ik ook gebruik in TomTom, ik krijg geen verbinding meer met m'n GPS muis

Ik heb als test ook even Google Maps op m'n telefoon gezet, en die kan wel gewoon verbinding krijgen met de GPS ontvanger, dus het BT gedeelte ervan is iig niet stuk.
Ik heb ook even de GPS ontvanger van m'n vader geprobeerd en ook met die krijg ik totaal geen verbinding vanuit TomTom.
Bij mijn weten heb ik alle mogelijke combinaties geprobeerd, maar ik krijg het niet meer aan de gang

. Iemand een idee hoe ik het gefixed krijg?
Ook nog even een 2e vraag: ik heb m'n GPS ontvanger ook even aan m'n oude PDA (een HP iPAQ HX2410) gekoppeld (m'n oude navigatie-combinatie, zo heeft het dus een dik jaar probleemloos gewerkt) en ook toen kreeg ik na meerdere minuten 0 satellieten gevonden. Ik vrees dus dat de GPS ontvanger in m'n GPS muis defect is. Zou dit kunnen kloppen?