Toon posts:

[WIN2003]Pushen van software

Pagina: 1
Acties:
  • 115 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Hey,

Ik zit met het volgende probleem:

Op de helpdesk van mijn school wordt, telkens wanneer er een pc niet meer werkt, opgehaald, geghost en teruggezet in de klas.
Nu willen de verantwoordelijken een algemene ghost-pc hebben die elke pc ghost met standaard windows xp erop. De nodige "school"-software staat er dan nog niet op.

Is het mogelijk om de software vanuit een active directory te halen en automatisch te installeren op die pc? Zo ja, hoe?

Groeten

  • alt-92
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online

alt-92

ye olde farte

Ja dat kan :)

Maar wat heb je tot nu toe dan gedaan om een antwoord op je vraag te vinden?

Hier op GoT vinden we het belangrijk dat je ook zelf moeite doet om een oplossing te vinden.
We verwachten wel dat je in ieder geval via Google of onze eigen zoekmachine gekeken hebt of er een antwoord te vinden is.

Daarnaast hebben we een Windows Clients - Howto's and Guides waar jouw vragen ook al in beantwoord worden.

ik heb een 864 GB floppydrive! - certified prutser - the social skills of a thermonuclear device


Verwijderd

Je kunt applicaties in de group policies in active directory toewijzen, op basis van computers, gebruikers of gemengd. Het systeem is vrij uitgebreid, kijk maar eens op de technet site van Microsoft.

De enige voorwaarde is dat de applicatie een MSI installer heeft of dat jij die zelf maakt.