Toon posts:

Hoe eigen team maken met Football Manager 2007

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo medetweakers.

Ik zit met een probleem.
Ik wil graag in Football Manager 2007 mijn eigen plaatselijke ploeg toevoegen.
Dit moet via de data editor en dan moet je de club vervangen voor een eerste divisie ploeg maar hoe doe ik dat precies.
Heb namelijk de ploeg van telstar aangepast aan mijn ploeg maar als ik dan de database laad kan ik helemaal niet meer kiezen voor de nederlandse competitie.
Heb ook al op internet gezocht maar daar is ook niks te vinden hoe je je eigen ploeg maakt met football manager 2007 wel voor 2006 maar dat zoek ik niet.
Weten jullie mischien ergens een guide waar dat staat of kan iemand van jullie mij hier mischien mee helpen ik zou het erg waarderen.

  • Nilsinho
  • Registratie: April 2007
  • Laatst online: 02-12-2021

Nilsinho

Ook bekend als een lui varken.

Half jaar te laat ofzo, maar je de lnc (LNC) filetjes verwijderen bij de database (bij je "mijn documenten", dan worden de Nederlandse en Duitse dingen hersteld ;)

[ Voor 14% gewijzigd door Nilsinho op 30-10-2007 17:47 . Reden: aanvulling ]