Toon posts:

HP Deskjet 610c maakt herrie en print niet meer

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik heb een hp 610c. Ik gebruik 'm regelmatig en eigenlijk nooit problemen mee gehad. Laatst had ik een paperjam. En ja, dat ging niet helemaal zoals het hoort. :X Toen de rest mislukte heb ik het papier er maar gewoon uitgetrokken en toen begon de ellende.

Eerst dat ik dat de koppelingsaandrijving verkeerd zat maar nee. Ik heb de hele hp site doorzocht en ik weet het verder niet.

Er komt een hoop herrie van de rechterkant op het moment dat er iets naar beneden zakt (ik weet niet hoe dat onderdeel heet). De inktpatronen bewegen gewoon van links naar rechts en lopen nergens vast. Alles is inmiddels ook weer schoongemaakt dus dat is het ook niet. Stukjes achtergebleven papier heb ik niet gevonden.

Als ik de printer aanzet gaat eerst die zijkant naar beneden en als hij al beneden is komt er een hoop herrie uit, alsof hij nog iets verder moet maar niet kan. Vervolgens gaan de inktpatronen gewoon heen en weer en de rest klinkt normaal. De inktpatronen gaan ook weer gewoon opzij.
Dan gebeurd er niets meer. Hij pakt geen papier meer en het "doorgaan" lampje blijft knipperen. Wat ik ook doe, het gaat niet uit. Testpagina's afdrukken lukt ook niet, het knopje ingedrukt houden voor een eigen testpagina werkt ook niet. |:(

Iemand enig idee wat ik nog kan doen? Heb nl. nog geen geld voor een nieuwe dus dat advies heb ik niet nodig.

Alvast bedankt. _/-\o_

Groetjes Iris