Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Verwijderd

Topicstarter
hallo,ik heb een nokia n93 overgenomen van iemand,nu is mijn vraag.
ik wil via mijn kpn internetplusbellen op het internet,dus via wifi.
is dat mogelijk?
ik heb wel verbinding ik zie mijn nummer van mijn wifi,maar dan geeft de telefoon aan geen toegang tot gateway.
wat zoe dat kunnen zijn wat doe ik verkeerd?
en dan nog een vraag is dat gratis?
ik zie nu dat hij aangeeft,verbinding word gelegd via sx..........maar er gebeurd verder niets?
ik heb t-mobile pre paid.
dan heb ik nog een vraag,er zit een 1 gb kaartje in,en er staat tom tom navigatie op,als ik nu een 2 gb kaart erin doe ben ik dan mijn tom tom kaarten kwijt?
moet ik die dan op die 2 gb kaart zetten ?
en zo ja hoe doe ik dat dan?
ik hoop dat jullie mij kunnen helpen.
nanie

Verwijderd

Hoi nanie, welkom op GoT!

Even een aantal retorische vragen:
- Heb je zelf al gezocht naar een antwoord op al je vragen? Dat is namelijk niet uit je post op te maken.
- Heb je al in het centrale topic van de N93 gekeken? Zo ja: waarom heb je je bericht daar dan niet geplaatst? Daar is een centraal topic voor namelijk :)
- Waarom druk je na je leesteken op [enter] en begin je vervolgens zonder hoofdletter? We zijn geen perfectionisten hier maar enige interpunctie is wel van je verwacht.

Uit al m'n vragen blijkt wel dat je de Registratievoorwaarden / korte FAQ niet (goed genoeg) hebt gelezen. Ik raad je aan om dat (nog) eens te doen voordat je je vragen in het centrale N93 topic dumpt! :Y)

Dit topic is gesloten.