Denon PMA925R versterker rechterkanaal kraakt

Pagina: 1
Acties:
  • 402 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • Spacecowboy
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 11-02 16:01

Spacecowboy

XBL: Biggmans

Topicstarter
Hey hallo,

Ik had even een vraag omtrent m'n versterker. Het breteft hier een Denon PMA925R. Perfect ding, geweldig geluid, zelfs i.c.m. die Eltax speakerzuilen en een mooie subwoofer. Nou had ik laatstelijk het schattige idee om deze ook aan mijn pc te knopen, vooral omdat mijn muziekverzameling zich merendeels op mn pc bevindt. Niks aan het handje, gewoon mini-jack splitter gekocht, en deze mini-jack weer gesplitst naar 2x tulp, en deze tulp weer op de Aux van de Denon

Nu verschoof ik laatst mn pc, en kwam de mini-jack die naar m'n versterker ging tegen de metalen behuizing van mn pc. Gevolg *poef* aardlekschakelaar om. Waarschijnlijk stond er dus spanning op de behuizing.

Sinds dit gebeurt is, kraakt het rechter kanaal van m'n versterker. Maakt niet uit welke source ik gebruik (CD speler, TV), ook maakt het niet uit welke speaker uitgang ik gebruik (A of B, of beiden). Ik heb de speakers omgewisseld, maar de rechterkant blijft kraken.

Nou heb ik het zure vermoeden dan het einde verhaal is (ik hoop het niet), want ik kon niks vinden op internet wat het eventueel snel zou kunnen verhelpen. Ook ben ik bij de lokale electroboer geweest, maar die Flupke die daar stond kon me eigenlijk niks vertellen (lekkere service :| )

Hebben jullie enig idee wat er aan de hand zou zijn, of het te repareren is, en indien het te repareren is wat dat ongeveer zou kosten?

Ik heb overigens uit nood via marktplaats een 2e/3e/4e/ hands Hitachi HA250 amp gekocht, om te zorgen dat ik in ieder geval nog wat herrie heb; moet zeggen dat 'ie volgens mij zelfs nog wat beter klinkt dan die Denon, maar dat terzijde... Overigens heeft deze met dezelfde speakers en snoeren geen last van gekraak.)

HENG HENG


  • Hrugnir
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 10-12-2023
ik heb bij een autoversterker wel eens iets soortgelijks gehad maar dit trok op een of andere manier weer bij :S ik had hem verkeerd om aangesloten(maar heel kort) en toen was er een half uur ruis.. maarjah ik ben ondertussen overgestapt naar hifi in mn kamer :P

  • Spacecowboy
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 11-02 16:01

Spacecowboy

XBL: Biggmans

Topicstarter
hmmja, ik heb het idee dat 'ie door de spanning (die ws. op de kast van m'n pc stond) een oplawaai heeft gehad, en dat daar bij de rechter circuits een tater hebben gehad. Iemand enig idee wat reparatie zou kosten? Ik zou 'm namelijk niet graag kwijt willen, want het is gewoon een beest van een versterker., en ik kan 'm in mn nieuwe huis erg goed gebruiken.

Ik zou graag willen dat ie het weer deed, omdat ik onder het mom van vervanging ik dus die hitachi gekocht (ook leuk spul merk ik nu), maar die kan dan in het nieuwe huis met wat goeie studiospeakers naar de computerkamer

Ik zal van de week eens vragen bij de betere electrozaak.

HENG HENG


  • Spacecowboy
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 11-02 16:01

Spacecowboy

XBL: Biggmans

Topicstarter
Onsubtiele kick.

HENG HENG