FTP client met implicit SSL ondersteuning

Pagina: 1
Acties:
  • 28 views sinds 30-01-2008

  • Red devil
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 21:23
Geachte mede-tweakers,

Al geruime tijd ben ik op zoek naar een ftp programma voor Linux met GUI met ondersteuning voor implicit SSL. Het is echt om gek van te worden. Ik speel al een tijdje met de gedachte om compleet over te stappen naar Linux, maar vraagstukken als deze doen mij weer snel terugkeren naar mijn Windows systeem.

Ik ken al een paar programma's die het ondersteunen, als IglooFTP en CrossFTP maar voor beide moet je betalen. Kent iemand een dergelijke applicatie die wel gratis is?

  • Jungian
  • Registratie: Juni 2006
  • Niet online

Jungian

>_<

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_FTP_clients

Een hele lijst met FTP-clients, hun license, ondersteunde OS-en en de ondersteunde protocollen per client.

Als een ftp-client zoeken je al te veel is kun je trouwens beter Windows blijven gebruiken. Dat scheelt weer een "ik haat Linux omdat ik Google nog niet heb ontdekt en geen FAQ's en guides kan lezen"-topic.

[ Voor 45% gewijzigd door Jungian op 01-04-2007 15:18 ]

0.0


  • zomertje
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 30-01 04:56

zomertje

Barisax knorretje

Het is inderdaad een vraag die met zoeken wel gevonden had kunnen worden.

het ultieme jaargetijde.... | #!/usr/bin/girl | Art prints and fun


Dit topic is gesloten.