CS Source server (lan) start money instellen?

Pagina: 1
Acties:

  • Koelkasten
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 03-11 22:29

Koelkasten

har har koelkast op je knar

Topicstarter
Hallo,

met een paar man proberen we via een LAN en VPN oplossing een beetje CS source te spelen. nu heb ik hier een pc staan die als servertje kan dienen en waar ook nog iemand op kan spelen. nu probeer ik hier een game te starten. ik stel hier een aantal bots in en zet het start money op bijvoorbeeld $7500 in plaats van de standaard $800.

Wat ik ook doe, als de game start lijkt het 0 effect te hebben er wordt altijd gestart met $800 ik heb nu al een paar keer andere waardes in het veldje starting money gezet maar het spel start altijd met als start money $800

wat doe ik / we fout?

bij create server vullen we gewoon in starting money het getal 7500. dan start server spel laad en persoon begint met $800.

Sommige mensen....


  • Rye
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 25-04 15:57

Rye

Zelfde probleem bij mij en een vriend van mij. Wij weten de oplossing ook niet en zouden die graag weten.

www.ping-win.nl


  • QinX
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 01-12 07:34

QinX

Shai-Hulud

kun je niet gewoon in console "rcon mp_startmoney 7500"(minus ") doen?

http://tweakers.net/productreview/user/184256


  • tjtristan
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 12-06 00:17
je moet ook niet in-game een server starten maar gewoon een source dedicated server (staat bij tools in steam) dan werkt die starting money wel gewoon (hier wel tenminste)

http://specs.tweak.to/15535