Dit heb ik ook met mijn HP Ipaq 2790 alleen heb ik geen Live one care op mijn pc staan.[b]CLB schreef op zondag 18 februari 2007 @ 13:10:Outlook 2007 icm MS Windows Vista Home Premium 32 bits:
Naja alles geinstalleerd, alles lijkt perfect en als ik dan 'Windows Mobile Apparaatcentrum' open
krijg ik de optie 'verbindingsinstellingen voor mobiel apparaat', hier klik ik dan op en dan kom ik bij 'verbindingsinstellingen' , waar ik ook op klik en dan krijg ik onderstaand schermpje te zien:
[afbeelding]
Bij 'Deze computer is verbonden met:' heb je drie opties:
-Automatisch
-Netwerk werk
-Internet
en het maakt niet uit welke optie ik selecteer, want er gebeurd gewoon werkelijk NIKS
Hij zegt dat er verbinding wordt gemaakt met een mobiel apparaat, maar ik kan zo lang wachten als ik wil, al laat ik hem drie uur aanstaan, hij vind m'n PDA gewoon niet (zit via USB-kabel verbonden)
Zou dit aan mijn PDA liggen? want er zijn nieuwe drivers voor sync alleen staat er niet bij dat het voor vista is.