[FF] Springende div's

Pagina: 1
Acties:

  • pderaaij
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 18-08 20:16
Ik ben bezig met het ontwikkelen van de volgende site:

http://develop.axysservice.nl/quintus

Als je op de intro pagina op de link van de sponsor wilt klikken springt het hele div kader naar beneden. Echter geldt dit alleen als er ook een plaatje aanwezig is.

Als je dan naar de nieuws pagina gaat via het nieuws menu zie je dat het overzicht onder het menu wordt geplaatst. Klik echter met je rechtermuisknop en voila. Het overzicht springt naar boven.

Wat echter nog het vreemdst is dat ik het lokaal niet heb. Het probleem is opgedoken is op het moment dat ik het online heb gezet op mijn test server.

Iemand een idee wat het probleem kan zijn???

[ Voor 4% gewijzigd door pderaaij op 23-03-2007 11:45 ]


  • DizzyWeb
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 23:19

DizzyWeb

Ondertiteld

Ik zie je probleem niet, eigenlijk... :?

  • André
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 27-11 10:04

André

Analytics dude

Dat het renderbugs zijn mogelijk duidelijk zijn.

Probeer als oplossing de content eens left te floaten of hem iets minder breed te maken.

  • pderaaij
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 18-08 20:16
Het is inderdaad een render bug. Het is inmiddels fixed-in-trunk en in FF3 wordt het ook als patch meegenomen.

Ik ga nu op zoek naar een workaround, om het ook in FF2 werkend te krijgen. Aanpassen van de breedte helpt niet, maar die float aanpassen zou nog wel een idee zijn.

Het probleem met de link was overigens de clear: both toevoeging aan de id.