Toon posts:

Beeld blijft elke keer hangen (windows vista)

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een probleem met de volgende configuratie:

Aus P5VD2-VM
Intel Core 2 Duo 6600
Gigabyte 7300GT 256mb
2 gb Kingston 667 (2 x 1 GB)
80 GB SATA
250 GB SATA
250 GB SATA
Windows Vista Home Premium

======

Waneer ik de computer opstart en de computer moet enkele grafische taken uitvoeren blijft het beeld en de muiscursor enkele seconden vast staan. Dit gebeurt erg vaak wanneer de computer een grafische taak moet uitvoeren.

Het moederbord, videokaart, voeding en harde schijf zijn al vervangen maar zonder resultaat. Windows Vista is opnieuw geinstalleerd maar ook zonder resultaat. Het lijkt er wel op dat wanneer de computer een geruime tijd aanstaat het probleem minder wordt. Het beeld blijft dan minder vaak en minder lang stil staan.

Iemand een idee wat de oorzaak zou kunnen zijn?

Alvast Bedankt!

Alfred

Verwijderd

www.memtest86.com/ links free download

  • Outerspace
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 13:01

Outerspace

Moderator General Chat / Wonen & Mobiliteit

AFX Ghey Edition by HlpDsK

Test inderdaad je geheugen met memtest en de harde schijven met de desbetreffende tools van de fabrikant (zie de Opslagmedia & I/O Controller FAQ). Maar kom je uberhaupt Vista al in? Zo ja, hoe zit het dan met de drivers van je videokaart?

Wauw, een sig!