Toon posts:

kan je een laser intel upgraden naar een amd

Pagina: 1
Acties:
  • 101 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
kan je dus een laser intel computer upgraden naar een amd of niet

Verwijderd

alles kan... maar je zult je een nieuw mobo aanschaffen :)

  • Ramon
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 23:00
vast wel als je een nieuw mobo en cpu koopt?

Check mijn V&A ads: https://tweakers.net/aanbod/user/9258/


Verwijderd

ligt er ook aan welke intel je hebt

bijvoorbeeld een pentium 1 133 heeft at voeding en een andere opbouw vande kast(ATX moederbord past dus niet...)
laat eens horen wat je nu hebt.....

Verwijderd

Topicstarter
pentium2 350

  • DSmarty
  • Registratie: Februari 2000
  • Niet online
Heeft waarschijnlijk geen nut, je zult zoiezo nieuwe proc + mobo moeten kopen en waarsch. ook nog een nieuwe voeding.

  • slacksoff
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 20:53
dan MOET je een nieuw moederbord kopen...

  • Tony Vroon
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 13-06-2020

Tony Vroon

Werkt nu ergens anders

Je kunt dan beter in 1 keer een echte computer kopen. Probeer alsjeblieft niet te upgraden met die brakke merkloze tyfusbende binnenin een Laser, hou je nog steeds een traag systeem over (bovendien, Laser, traag is zwak uitgedrukt) |:(.

"Wie is deesen figuur, hier ten topic aangheduidt als 'hij', wiens mededelinghe soo eenen consternatie weet te ontluycken :? " -- dion_b


  • Frank Timmer
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 23:46
Als je moederbord 1,65V aankan, dan kan je ook een PentiumIII (E) kopen, bijv. een 650, 700, 750, 800 of 850MHz exemplaar!

Verwijderd

Op maandag 05 februari 2001 19:01 schreef Tony Vroon het volgende:
Je kunt dan beter in 1 keer een echte computer kopen. Probeer alsjeblieft niet te upgraden met die brakke merkloze tyfusbende binnenin een Laser, hou je nog steeds een traag systeem over (bovendien, Laser, traag is zwak uitgedrukt) |:(.
Ehm... als ex werknemer van Laser met 10 jaar trouwe dienst wil ik wel zeggen dat dit niet altijd zo geweest is. Door gebrek aan kennis bij de commercie die alleen aan geld denken en niet naar de technische boys (zoals ik) wilde luisteren is het wel daar naar toe gegroeid. Mede dat en andere dingen ben ik 5 maanden geleden daar eruit gestapt.

Indien de persoon een ATX kast heeft kan je er een AMD in plaatsen, een ander moederbord is wel een vereiste. De 250 watt voeding dient ook vervangen te worden voor minimaal 300 watt. Gezien die aanschaf is het misschien beter om je Laser zoveel mogelijk intact te houden voor verkoop en een nieuwe kast te kopen.
Alle andere kasten zijn of Micro-ATX of Baby-AT en kan je niets voor vinden om een AMD in te bouwen.

Verwijderd

Topicstarter
waar kan ik dan zien wat voor een kast ik heb.

ik heb een laser expression 645P

Verwijderd

645P bevat een 450 MHz processor (mits dat het juiste naamplaatje erop zit). De ATX tower is te herkennen aan een powerbutton rechts bovenin, schakelt automatisch af bij afsluiten en de keyboardconnector is een PS2 (net als muis) plug.

  • s3mt3x
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 05-07 12:02

s3mt3x

I choose not to know...

Hehe, ik heb nog laser helpdesk gedaan ;) 6 maanden was voor mij genoeg :r

Nederland een bananenrepubliek? OK, maar dan wel het bijbehorende weer graag!


Verwijderd

Op maandag 05 februari 2001 23:34 schreef s3mt3x het volgende:
Hehe, ik heb nog laser helpdesk gedaan ;) 6 maanden was voor mij genoeg :r
Dan moeten wij elkaar kennen :)

  • s3mt3x
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 05-07 12:02

s3mt3x

I choose not to know...

Was laatste 3 maanden van 1999 en eerste 3 van 2000. Zoals je wellicht weet was het contact tussen de helpdesk en de fabrikant minimaal. De agents zelf hadden in elk geval geen enkel contact met Laser, de productspecialist daarentegen op dagelijkse basis.

Nederland een bananenrepubliek? OK, maar dan wel het bijbehorende weer graag!


  • Platel
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 11-08 02:10

Platel

Trogdor the Burninator!

Dan ben ik heel benieuwd s3mt3x dan moet ik jou zeker kennen. Want ik werk nogsteeds op de Laser Helpdesk :o)

Trouwens die laser upgraden zou ik niet doen. Met een beetje pech zit ook nog eens alles onboard, wat betekend dat je een nieuwe geluidskaart en een nieuwe videokaart nodig hebt...

Remember there are no stupid questions, just stupid people...


  • Tony Vroon
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 13-06-2020

Tony Vroon

Werkt nu ergens anders

Nou sorry, maar kwaliteit en Laser is volgens mij nog niet vaak samengegaan. Natuurlijk kan je er met plezier gewerkt hebben eerst, maar zelfs met 286's liep Laser al achter (monteerden MFM-harddisks in de tijd dat mijn Philips al 'n mooie IDE-disk had, wel PIO 0, maar toch 'n stuk sneller en een stuk groter). De Laser 486's die ik heb gezien zag ik altijd van binnen, omdat ik er een sloopvoeding ingooide, omdat de voeding al 5x vervangen was, Laser stuurde steeds voor veel geld dezelfde brakke baggervoedingen op die het al heel snel begaven.
Die voedingen, dat speelt nog steeds, en dan begin ik nog niet over de mainboards, die nauwelijks een merknaam hebben :(.
Neem bijvoorbeeld die stapel Expression+ 730P die we hier hebben. Over de snelheid, die zal ik er even buiten laten.
Na een jaar en paar maandjes, 5 voedingen spontaan uitgebrand (achter elkaar, en het was duidelijk dat de rest snel zou volgen, zag eruit als een fabricagefout in de voeding). Laser: "ehm, tja, jammer, je hebt geen garantie meer". Na wat aandringen werd er een pallet voedingen bezorgd, echt zo van nou vooruit dan maar hier heb je ze. Konden we zelf die voedingen gaan zitten verwisselen, in AT-minitowers (weet niet of je wel es zulke towers van binnen hebt gezien, maar geloof me, daar wil je geen voedingen in verwisselen).

"Wie is deesen figuur, hier ten topic aangheduidt als 'hij', wiens mededelinghe soo eenen consternatie weet te ontluycken :? " -- dion_b


  • actieman
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 30-07 10:38
Heb ooit wel eens laser P90 gehad, was best wel te spreken :)

Je kunt idd het beste deze pc intact houden geheel verkopen (krijg je vast nog wel leuk prijsje voor op ibazar ofzo) en gewoon een nieuw duron gebaseerd systeempje kopen :P

I’m not like the OTTERS


Verwijderd

Ah, de heren vd helpdesk waren dus figuren van buiten Laser, weinig contact mee gehad.

En Tony, ik ken de problemen en in alle gevallen zijn de voedingen ook buiten garantie netjes afgehandeld (tot zover ik weet). En de snelheden... altijd heeft de commercie een meerderheid gehad in de keuze van producten (vaak afhankelijk van de productie van Vtech/PcPartner) wat in deze tijd geheel door de baas bepaalt wordt. Ik ben in ieder geval blij dat ik er nu niet meer zit maar heb zeker 10 fijne jaren daar gehad en met mij denken er velen zo over die daar de afgelopen 2 jaar zijn vertrokken.

  • s3mt3x
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 05-07 12:02

s3mt3x

I choose not to know...

Ja B.Platel ik had je allang gezien op Got maar ja jij deed avonddienst he :)

Nederland een bananenrepubliek? OK, maar dan wel het bijbehorende weer graag!

Pagina: 1