Toon posts:

kapot?

Pagina: 1
Acties:
  • 28 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
dit is al de tweede keer. ik zat lekker te surfen mat mijn imac core duo 17 inch en plotsling een pop up-je die zegt dat ik mijjn appletje handmatig moet herstaten. ik probeerde nog een screenshotje te maken maar hij reageerde nergens op. eenmaal weer aangezet zegt tie dat mac osx plotseling zich zelf had afgesloten, wat is er aan de hand?

  • Daedalus
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online

Daedalus

Moderator Apple Talk

Keep tryin'

Ik gooi dit topic op slot, omdat het niet voldoet aan de eisen. Zo ontbreekt er een duidelijk uitleg van je probleem (wat was je aan het doen, wanneer gebeurt het), geef je niet aan wat je zelf hebt geprobeerd en is je topic title niet duidelijk.

Je mag gerust een nieuw topic openen, maar zorg dan wel voor een duidelijk titel, een goede omschrijving en geef ook aan wat je geprobeert hebt :)

“You know what I've noticed Hobbes? Things don't bug you if you don't think about them. So from now on, I simply won't think about anything I don't like, and I'll be happy all the time!” | 宇多田ヒカル \o/


Dit topic is gesloten.