[Visio] Opmerking toevoegen aan symbool

Pagina: 1
Acties:
  • 203 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • JM83
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 12-07 09:26
Hoi,

ik ben nog niet zo ver gevorderd met MS Visio, maar gebruikt dit voor het uitwerken van mijn afstudeeropdracht. Betreft o.a. het uitwerken van processen binnen een organisatie in stroomschema's.
Nu lukt veel me inmiddels al wel, echter zit ik met een probleem.

Ik zou graag een opmerking c.q. tekst willen toevoegen aan de symbolen, met daarin korte uitleg over elke stap. Dit ook met het oog op het kunnen exporteren naar HTML van de stroomschema's. Voor sommige mensen zijn de stroomschema's mogelijk niet duidelijk genoeg, vandaar dat ik er een korte toelichting op wil geven.

Nu is mijn vraag: weet iemand of en hoe dit mogelijk is?

  • posttoast
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 26-07 22:59
Misschien een te simpel antwoord hoor, maar als je dubbelklikt op een symbool dan kun je er toch tekst inzetten?

omniscale.nl


Verwijderd

Je kunt een screentip toevoegen aan een symbool.

- Selecteer het symbool
- Insert, Shape Screentip...

Als je de Visio pagina als HTML exporteert zie je de screentip aan de linkerkant in IE onder Details. In Firefox wordt het echter niet getoond.

Een alternatief zou Custom Properties kunnen zijn:
- Rechtsklik op het symbool
- Shape, Custom Properties...

Dit zou je voorlopig wel even bezig moeten houden 8)

  • JM83
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 12-07 09:26
Ja bedankt! hier kan ik inderdaad mee wat ik zocht...
Blijft jammer dat dit alleen in IE werkt, en niet in firefox

Verwijderd

boemboem schreef op maandag 12 maart 2007 @ 08:47:
Ja bedankt! hier kan ik inderdaad mee wat ik zocht...
Blijft jammer dat dit alleen in IE werkt, en niet in firefox
Als een soort oplossing voor Firefox zou je de IE tab add-on kunnen gebruiken. Dit stelt je in staat om pagina's in Firefox altijd met de IE engine te bekijken. Wordt een beetje lastig als je dit aan alle Firefox gebruikers moet gaan uitleggen maar werkt wel.