[Flash] Slideshow vraag

Pagina: 1
Acties:

  • Sp3ci3s8472
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 30-11 00:32

Sp3ci3s8472

@ 12 graden...

Topicstarter
Hallo allemaal,

Ben hier net nieuw en ik heb een vraagje over actionscript.

Ik ben van plan een slideshow met flash te gaan maken, ik heb hier al enkele tutorials over gevonden maar geen van allen had de mogelijkheid om een niet gespecificeerde aantal plaatjes in te laden vanuit een directory. (het werd allemaal doormiddel van een .xml of een .txt file ingeladen).

Nu is mijn vraag: Is het mogelijk om in flash een niet gespecificeerd aantal plaatjes in te laden? (ik gebruik flash 8, als het wel mogelijk is in andere versies laat het mij dan ook weten :P).

Ik hoop dat jullie mij een beetje op weg kunnen helpen, alvast bedankt.

(hoop dat ik het op het goede forum heb geplaatst).

  • Sp3ci3s8472
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 30-11 00:32

Sp3ci3s8472

@ 12 graden...

Topicstarter
Volgens mij heb ik het antwoord al, het moet altijd via een php script die een xml genereerd (een .txt kan ook). Dit omdat flash geen lees/schrijf rechten heeft.

Maar dan het volgende, is het mogelijk om vanuit de libary alle plaatjes in te laden doormiddel van action script. (een random aantal plaatjes waarvan de naam niet vast staat van te voren).

[ Voor 34% gewijzigd door Sp3ci3s8472 op 05-03-2007 10:27 ]