Toon posts:

nokia 3210: vibra en blauwe leds, comtronics?

Pagina: 1
Acties:
  • 117 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Zoals de titel van de topic al zegt:
Ik wil dus vibra en blauwe leds gaan inbouwen in m'n 3210.

Al zoekende kwam ik op www.comtronics.nl , ziet er netjes uit en de spullen (datakabel+leds+vibra) lijken me niet zo duur.

Kan iemand me vertellen of deze spullen ook echt goed werken, het zijn tenslotte toch geen originele accesoires...

  • Dezjay
  • Registratie: Oktober 1999
  • Laatst online: 19-08 15:16
Ok ik heb een 3210 met blauwe led's en een tril alarm.

Tril alarm is een eitje :)

blauwe leds valt bijna niet te doen met een gewone soldeer bout. Ik heb het geprobeerd maar moest mijn 3210 opsturen omdat ie niks meer deed.

Nu werkt alles weer perfect :)

Verwijderd

Topicstarter
Ook geen last van knipperende leds als er gebeld wordt ofzo?

  • MNM(tm)
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 04-09-2025
...heb óók 'n vibra in 'n 3210 ingebouwd. Maar hoe maak je dat ding duidelijk dat er nu zo'n motortje in zit? Ik krijg er die 8ste menu-optie niet bij... :(

...With a touch of magic¿


  • harley
  • Registratie: Augustus 1999
  • Laatst online: 09:00
met een data kabeltje en een software programmatje :)
nu alleen nog zo'n verdomme's trilmotortje hiero :(

.


  • Dezjay
  • Registratie: Oktober 1999
  • Laatst online: 19-08 15:16
Als je wilt dat het display nie knipperd moe je een iets door verbinden. Dat is echt _NIET_ te doen ik heb het geprobeerd met resultaat dat ik de banen op de print wegsmolt :P

Nou ja zoals ik al zei opgestuurd en hij doet ut weer

  • MNM(tm)
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 04-09-2025
harley: heppie dat proggie voor me??? PLZ???

...With a touch of magic¿


  • koen
  • Registratie: Juli 1999
  • Niet online
MNM kijk even op de site van comtronics voor het gebruik van het programaatje om de vibrafunctie te activeren.

hier alvast het proggie zelf:

http://www.comtronics.nl/images/comtril.exe

  • tweakerbee
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 22:06

tweakerbee

dus..?

En je garantie was niet weg omdat je er aan had zitten kloten?

You can't have everything. Where would you put it?


  • MNM(tm)
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 04-09-2025
Thanx! Wish me luck: 'k moet nog 'n kabeltje bouwen... Ach, ook dát zal me wel lukken. 'k Heb ten slotte vanavond 't spoeltje in de tweeter van m'n Philips speaker zitten repareren. IK BEN GEK! Afbeeldingslocatie: http://www.flakkee.net/~mnm-tm/img/bonk.gif (Maar wat moet je anders: 't zondag èn 't is avond: winkels dus dubbel dicht!)

...With a touch of magic¿


  • harley
  • Registratie: Augustus 1999
  • Laatst online: 09:00
JA hoor zeg maar wat je moet hebben voor software ik geloof dat ik nu ongeveer ALLE nokia software van het net heb geripped.
zal morgen als ik meer tijd heb wel ff een lsijtje maken met ale functies van desbetreffende programma !
je hebt dus nog wel een data kabel nodig ( zijn niet zo duur en zelfs zelf te maken heb ook het schema )

.


  • harley
  • Registratie: Augustus 1999
  • Laatst online: 09:00
Ik heb ook nog logo sites evt voor je en ik maak zelf ( ook op verzoek ) logo's ( for free zolang het er geen 300 per dag worden :7
maar als iemand nog leuke free logo sites weet
dus zonder eerst hier en daar te moeten kliken enzo dan kom maar op
mischien dat ikzelf binnenkort ook wel ff een nokia sitje ga bouwen
en dan meer met alles for free en meer van alles
dus niet of alleen ringtones of alleen logo's of de software maar ALLES !

.

Pagina: 1