Toon posts:

hostingformule die meegroeit

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Voor standaard websites voorzien de standaard hostingformules meestal wel. Ook voor grotere projecten waarbij er veel ruimte en bandbreedte vereist is, zijn er aangepaste formules.

Hoe kan een hostingformule echter meegroeien met een site die plots enorm populair wordt?. Hoe kan ervoor gezorgd worden dat zo'n website niet aan z'n populariteit ten onder gaan en crasht. Heeft iemand ervaring met dergelijke projecten? Worden hiervoor performance testing tools gebruikt? Hoe worden dergelijke zaken ingeschat?

Verwijderd

asdasd

[ Voor 114% gewijzigd door Verwijderd op 21-04-2021 12:39 ]


  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

Bij vrijwel iedere hoster krijg je een overzicht van de verbruikte schijfruimte en bandbreedte. En ze zullen vast ook wel aan de bel trekken op het moment dat je relatief veel cpu tijd gaat gebruiken . Dan kun je er altijd nog wel voor kiezen om je pakket te upgraden of evt ergens anders te gaan hosten. Ik denk eerlijk gezegd dat het niet echt een probleem gaat zijn als je bij een hoster aanklopt en vraagt of je meer wil af gaan nemen (zolang er maar voor betaald wordt).

  • DiedX
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 08:04
Ik vind het een vrij brede vraag. Het hangt voor een groot gedeelte af over HOE de hoster het heeft ingericht. Doen ze aan overselling? Is er een controlpanel, waarbij met bijvoorbeeld migratie er snel naar een losse server overgesprongen kan worden?

Is die server er wel, of is de capaciteit er niet?

Al dat soort vragen, inclusief het financiele plaatje, en de technische capaciteiten van de hoster bepalen het antwoord op jou vraag. Helaas is dat dus geen antwoord :)

DiedX supports the Roland™, Sound Blaster™ and Ad Lib™ sound cards


Verwijderd

Misschien kun je eerst even aangeven wat de reden is dat je deze vragen stelt. Doe je zelf aan hosting? Of heb je een website ondergebracht bij een hostingbedrijf?

Als je zelf aan hosting doet: een perfecte oplossing is er niet. Je zult gewoon per situatie moeten kijken wat de beste oplossing is. Je kunt niet zomaar zeggen wat de bottleneck is, dat zal moeten blijken. Als je te vroeg gaat investeren, geef je een hoop geld uit, zonder dat je weet of het wel nodig zal zijn.

Als je je website laat hosten: een perfecte oplossing is er niet. Je zult moeten kijken wat de beste oplossing is; shared hosting of dedicated hosting. En bij dedicated hosting moet je bepalen of je wel of niet zelf de eigenaar van de server wilt zijn.

Maar neem er in de eerste plaats genoegen mee dat je eigenlijk een beetje achter de feiten aan moet lopen. Sommige bottlenecks geven direct grote problemen (schijfruimte), andere regelmatig terugkerende fouten (geheugen), andere zijn voornamelijk vervelend (bandbreedte, hoge load).

Voor de meeste zaken kun je prima wat scripts regelmatig laten draaien die rapporteren bij capaciteitsproblemen, zodat je niet te maken hoeft te krijgen met volgelopen schijfruimte en alle ellende vandien.

  • djluc
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 30-11 12:28
Een site die echt ver over de standaard hostingsgrenzen gaat is niet meer in zo'n standaard te passen. Daarmee stel je specifieke contracten op in de meeste gevallen. Sommige sites hebben bijvoorbeeld veel CPU power nodig, anderen veel opslag enzovoorts. Dat moet je niet proberen onder de noemer standaard willen plaatsen omdat het loont om dit even uit te zoeken.

  • moto-moi
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 09-06-2011

moto-moi

Ja, ik haat jou ook :w

Dit lijkt me eerder een Internetproviders en Hosting topic, dus even een tik daarheen :)

God, root, what is difference? | Talga Vassternich | IBM zuigt

Pagina: 1