[XP] RAID0-controller voor Chaintech VNF3-250

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb 2 Seagate Barracuda 250GB NS 16mb Sata hd's gekocht welke ik in een RAIDo wil installeren.
Wat heb ik gedaan:
- HD's ingebouwd
- In BIOS RAID voor SATA drives aangezet (BIOS ziet de schijven ook)
- mbv F10 in de setup een array aangemaakt en daar allebei de schijven ingehangen

Waar ik alleen niet uitkom is welke driver ik nou moet laden alvorens het zaakje in Windows XP Pro werkt (heb website chaintech gecheckt, via google vele sites bekeken...etc).
Mijn mobo is een Chaintech VNF3-250 waarvan in de handleiding en op internet niet meer te vinden is dan dat het een Nvidea nforce3 chipset is... de RAID-controller zit echter wel onboard

Als ik op de websiite van Chaintech kijk (via ftp-server) zie ik RAID-drivers van de volgende fabrikanten:
ITE
INTEL
PROMISE
SILICON VIA

Wie weet welke ik moet hebben? 8)7

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

ik denk geen van alle
als het goed is heb jij een RAID array aangemaakt met NVraid

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • geforce5_guy
  • Registratie: December 2001
  • Niet online
Jij moet dan de RAID drivers gebruiken van nvidia. Op de site van nvidia staat hoe je een floppy kan maken hiervoor.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Je hebt helemaal gelijk... had stom genoeg wel de laatste nforce 3 chipset-drivers gevonden en geinstalleerd, kon alleen nergens het antwoord vinden.

Het antwoord staat hier

_/-\o_