DLT IV tapestream cleanen

Pagina: 1
Acties:

  • Keiichi
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 23:25
Sinds enkele dagen geeft mijn Tandberg VS80 aan dat ie een cleaning nodig heeft. Hiervoor heb ik cleaning cartridge gehaal, (van HP, type C5142A)

Voor zo ver ik het begrijp zou ie zelf de cartridge moeten herkennen en beginnen aan het cleanen. Maar hij tuft 'm uit net zoals de gewone cartridges.

Meer dan dit zegt m'n handleiding niet. Wat zou er verkeerd gedaan worden?

Solar @ Dongen: http://solar.searchy.net/ - Penpal International: http://ppi.searchy.net/


Verwijderd

Ik heb hetzelfde gehad met mijn DLT 80/160 . De 'oude' cleaningtapes van de 40/80 werden ook uitgetuft en het CLEAN lampje ging niet uit.
Blijkt dat de 'oude' cleaning tapes niet herkend worden. Je moet echt de goede cleaning tape hebben .

  • ph0t0nix
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 15-02 12:10
Als ik me goed herinner kunnen DLt VS80 streamers niet gecleaned worden met DLT-IV cleaningtapes (hoewel ze wel dezelfde datatapes kunnen gebruiken).

  • Bierkameel
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Bierkameel

I use Debian btw

Regelmatig cleanen is trouwens ook aan te bevelen.

Bij een DLT ben je te laat als het cleaning lampje brand, een Ultrium geeft het juist aan als hij cleaning nodig heeft.

Alle proemn in n drek


  • Mopperman
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 14-12-2025
handmatig schoonmaken, een rot klus maar is te doen

Gewoon een zacht, doekje, met wat alcohol, en o de juiste puntjes schoonmaken..

Kweet niet of het bij DLT werkt.. maar bij sommige tapedrives wel

I can see clearly now the rain has gone. I can see all obstacles in my way.