Ximmer schreef op dinsdag 27 februari 2007 @ 16:54:
Zo ik zit nu ook al een tijdje bij GoT in het team (en dacht, laat ik eens posten in het Whatpulse topic). Ik heb een tijd op mijn thuis PC de versie 1.5 beta1 gedraaid, maar kreeg constant de fout "invalid token". Dus vroeg een "nieuwe token" aan, en was al mijn keys/clicks en miles kwijt.
Nu na een tijdje weer 1.4.7 gedraaid te hebben, heb ik toch maar weer op mijn werk PC de versie 1.5 beta1 geïnstalleerd. (ik pulse straks nog even voordat ik weg ga, en wacht in spanning af!)
Hebben jullie ook last van invalid tokens (gehad)?
Leuk dat we een sleepteef top 25 krijgen, alleen moet ik dan heel veel slepen wil ik nog bovenaan komen, maar daar gaat het niet om, totale output is leuker!

Leuk dat je wat van je laat horen
Wat betreft de invalid tokens... Ik heb daar ook één keer last van gehad en dat was toen ik met hetzelfde profiel (profile) op een andere computer inlogde, wat tikwerk verrichtte en pulsde. Toen ik eenmaal achter mijn eigen computer zat en probeerde te pulsen kreeg ik ook te horen dat ik een ''invalid token'' had.
Kortom, bij mij lag het aan het feit dat ik met hetzelfde profiel inlogde op een andere pc dan normaal, daar pulsde en vervolgens op mijn eigen pc probeerde te pulsen. De melding ''invalid token'' is in dit geval normaal en hoort zelfs te verschijnen
Weet niet of jij meerdere computers tot je beschikking hebt, dan kan het wellicht daar aan liggen

Maak voor iedere computer dus een ander profiel aan !

Dan zou het opgelost moeten zijn...
@ Mr. Bondt helemaal top die sleepteef top 25 !