[FireFox] Reset website icons in Bookmarks

Pagina: 1
Acties:

  • OkselFris
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 09-07 20:17

OkselFris

Rabarber, Rabarber, Rabarber

Topicstarter
Firefox maakt hier nog wel eens een rommeltje van de website icons in de bookmarks. zo plaatst deze de icon's soms bij de verkeerde bookmark link. lijkt allemaal niet zo netjes.
Iemand die weet hoe ik dit resetten kan, zodat ik de foute icon kwijt ben en hij de volgende keer bij het openen van de webpage wel de juiste webicon gebruikt?

Ik ben wel een extensie tegen gekomen, maar hier kan ik hem alleen geheel mee verwijderen, waarna hij geen nieuw icon er aan hangt en met de extensie kan ik handmatig er een icon eraan hangen.
Niet helemaal wat ik bedoel, ik wil de bookmark links kunnen resetten zodat hij alsnog het juiste icon en aan kan toewijzen.

To crash with a Volvo is extremely safe..... if you’re sitting in a Saab


  • Spider.007
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Spider.007

* Tetragrammaton

Ik zie geen enkele mogelijkheid om dit te resetten. Het enige wat je kan doen is een text-editor zoeken die regular expressions aankan en dan in je bookmarks.html een zoek-en-vervang actie uitvoeren op
code:
1
 ICON="data:[^"]+"
en dat vervangen door niets. :)

---
Prozium - The great nepenthe. Opiate of our masses. Glue of our great society. Salve and salvation, it has delivered us from pathos, from sorrow, the deepest chasms of melancholy and hate


  • OkselFris
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 09-07 20:17

OkselFris

Rabarber, Rabarber, Rabarber

Topicstarter
Geweldig, dat is in ieder geval iets. Kan er zelf nog wel eens wat op verzinnen om het makkelijker te maken. Het werkt in ieder geval

To crash with a Volvo is extremely safe..... if you’re sitting in a Saab