Toon posts:

Hcontrol probleem

Pagina: 1
Acties:
  • 488 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een Asus laptop van de A6Fseries, en sinds vanmorgen heb ik een probleem met de Hcontrol. Ik ruim zo af en toe mijn laptop een beetje op en dan defragmenteer ik hem ook. Alleen sinds ik dat gister gedaan heb krijg ik wanneer de laptop opstart een foutmelding dat er een fout in de Hcontrol zit. Erg vervelend.. want nu kan ik de skiptoetsen etc op het toetsenbord niet gebruiken. Ik heb heel internet al afgespeurd wat het kan zijn maar kon niet zo veel vinden. Ook systeemherstel geprobeerd alleen kreeg ik de foutmelding dat het niet kan worden uitgevoerd. Ik heb de driver waar de Hcontrol inzit opnieuw geïnstalleerd, maar ook dat hielp niet. Iemand enig idee wat het kan zijn?

  • GENETX
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 06:58
Je gebruikt nog Windows XP neem ik aan? Het ligt iig aan de ATK0100 driver volgens mij. Asus zou hem wel op support.asus.com moeten hebben. Alleen gaat deze site wat sneller: http://www.asustreiber.de/download.php?list.15

Verwijderd

Topicstarter
Ja ik heb nog Windows XP. Ik had al iets over die driver gelezen dus daarom opnieuw geïnstalleerd, ook eerst eraf gegooid en toen opnieuw geïnstalleerd.. Maar de fout blijft.

Verwijderd

Topicstarter
Iemand?

  • Wetterhahn
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 21:04
Heb je de nieuwste versie van de driver al geprobeerd? Ik heb dit probleem ook wel eens gehad en loste dit op met het installeren van de nieuwste versie, niet die op de cd.

Verwijderd

Topicstarter
Ja, ik had juist de driver van de site genomen omdat ik dat probleem gelezen had.

Verwijderd

Topicstarter
Sorry voor de dubbelpost, maar ik heb het nog steeds niet op kunnen lossen.. Weet niemand het?

  • Operations
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 12-01 17:55
Schop deze na bijna een jaar, maar even omhoog. Heb namelijk exact hetzelfde problemen met zelfde OS en zelfde type laptop. Dus nieuw topic maken leek mij een beetje zinloos.

PC1: ASUS B850-Plus WiFi -- 9900X incl. X72 -- 64GB DDR5-6000Mhz -- Kingston Fury Renegade G5 2TB -- DELL 4025QW | Servers: 2x DELL R730 -- E5-2660 v4 -- 256GB -- Synology DS3617xs: 4x1,92TB SSD RAID F1 -- 6x8TB WD Purple RAID5


  • GENETX
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 06:58
Mja, same. Probeer eerst via apparaatbeheer je ATK0100 spul te deinstalleren, rebooten en weer opnieuw er op zetten.
Pagina: 1