Toon posts:

groter draadloos bereik nodig

Pagina: 1
Acties:
  • 108 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Beste allemaal,

Ik zit een maand zonder internet wegens overstappen naar andere aanbieder.
Nu wil ik graag tijdelijk internetten op het netwerk van mijn buren (met toestemming uiteraard O-) )
maar het ontvangst van mijn WLAN PCI card is niet optimaal, kan niet veel netwerken ontvangen en hij valt steeds uit omdat het signaal te laag is.

Heb gister al een Sitecom Wireless Network PCI Card, 54G MIMO XR gehaald maar dit maakt ook niet echt verschil voor die 60 euro.

Wat kan ik doen om een sterker signaal te kunnen ontvangen? Moet ik een antenne nemen zoals deze bijv: http://www.sallandautomatisering.nl/?pid=25592&ref=2

of sluit je zoiets aan op je router?

  • Mayco
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 02-03 22:35
ik vrees dat je hier met problemen gaat zitten... je moet namelijk sterker zenden EN sterker ontvangen. aangezien het toch met toestemming is, kan je niet gewoon aan je buren vragen om de router wat dichter in de buurt te zetten?

Verwijderd

Netwerkkaart ondersteundt gewenst bereik thans verdergaande routers verdienen MIMO ondersteuningen i.i.g.

[ Voor 207% gewijzigd door Verwijderd op 25-06-2016 18:25 ]


Verwijderd

Tja ik vrees ook dat het enige is om te doen van de router bij de buren een beetje meer richting uzelf te zetten, en dan nog zal het heel moeilijk zijn om een degelijk bereik te krijgen (de muren die ertussen zitten).

Verwijderd

Topicstarter
Router van de buren (overigens 3 huizen verderop) is geen mimo en staat al aardig deze kant op gericht. Verder ook geen optie om een nieuwe router te kopen omdat het 'maar' voor een maand is, vind ik het zonde om hier veel geld in te stoppen.

Met de sitecom PCI is het wel iets stabieler (heeft ook 3 antennes) maar valt soms nog wel uit.

Maar hoe zit het met dit soort antennes:

http://www.sallandautomatisering.nl/?pid=25592&ref=2

http://tweakers.net/pricewatch/cat/585

sluit je deze aan op je PCI card? heb ik hier wat aan of zal het ook niet veel uitmaken zonder de router te verbeteren?