de foto's zijn toch wel anders dan je anders post. Dus verandering is zichtbaar, dat is positief, je bent aan het proberen. Bovendien, ik doe het je niet na, daarentegen vind ik wel dat ik best commentaar mag geven. Naast dat ik er erg mooie plaatjes tussen vind zitten, zoals 4, heb ik op een paar plaatjes wat (hopelijk goed) commentaar
foto 1 vind ik de vignettering te krap, het komt wel erg dicht bij het model.Het geeft een mooi kader, maar iets te duidelijk, vignettering moet subtiel blijven vind ik.
foto 2 mooie foto vind ik dit. Mijn scherm geeft hem denk ik niet goed weer (tft), maar mocht het bij anderen ook zo zijn: bij mij valt het haar net wat teveel weg in de achtergrond. Kleurstelling vind ik wel mooi, niet te hard
foto 3: geinige foto (wat ik daar mee bedoel weet ik eigenlijk ook niet

), maar ik snap de pose niet zo. Vandaar dat ik er wat langer na kijk (wat natuurlijk goed is), maar zonder antwoord als resultaat zeg maar.
foto 4: goede uitsnede, kleuren zijn goed en blik is prima. Zoals ik zei, erg goede foto, geen aanmerk puntjes op eigenlijk.
foto 5: Heb het gevoel dat hij net wat krap is, haar achterwerk steekt net wat te ver uit het beeld. Verder wel een net shot
foto 6: Erg mooi shot, goede blik en meer dan genoeg contrast, eigenlijk gewoon wat teveel.
foto 7: Deze doet het niet zo voor me
foto 8: Ook erg fijn, het kader wat haar kleding veroorzaakt vind ik wel goed. Het zwart loopt bij mij wel wat teveel dicht.
foto 9: Lijkt alsof de foto eigenlijk wat bewogen is, maar haar hoofd verscherpt is. Dit is niet zo volgens mij, maar het kijkt wat ongemakkelijk. Ik ben er nog niet uit wat ik hier van vind.
Algemeen, goede serie met af en toe (hoewel het ook positief bijdraagt) wat wel teveel contrast (iig voor mijn scherm)