Ik heb een mailtje gestuurd naar de afdeling van product survey, en ik heb nog geen reactie (na een paar dagen), maar ik vraag me af of er meer mensen zijn met het volgende probleem:
De quote is mijn e-mail
De quote is mijn e-mail
Ik heb ook aan een vriend van mij gevraagd of hij hetzelfde probleem heeft, en daarop heeft hij bevestigend geantwoord. Nu is dus mijn vraag: zijn er meer mensen met hetzelfde probleem: Dat ze artikels missen in de product survey van tweakers.net?Hallo
Ik heb een vreemd probleem met de productsurvey. Voor zover ik het weet kan ik dat zelf niet oplossen. Ik hoop dat ik daarvoor goed zit.
Ik heb net een dell 2007wfp aangeschaft, en wil daarvan een productsurvey maken, maar als ik 'dell 2007wfp' invul in de productsurvey index, krijg ik de volgende melding:
"Er werden geen producten gevonden.
Probeer minder beperkende zoekcriteria, bijvoorbeeld door de minimale beoordeling op geen te zetten. Zo kunnen er ook producten zonder surveys gevonden worden."
Het lijkt mij erg onwaarschijnlijk dat zo'n recent scherm er niet tussen staat (de Dell 2007fp is wel te vinden namelijk). Ik heb echter al 3 andere surveys gemaakt, 2 van Jewel laptops, en 1 van de NEC 20wgx2. Van die product surveys kan ik alleen de NEC terug vinden. Als ik 'Jewel' invul in de index krijg ik dezelfde melding. Maar mijn surveys zijn niet de enige die missen. Het index getal wat het aantal surveys in een categorie aangeeft is altijd/zeer vaak te hoog voor wat ik op mijn scherm krijg, wat betekend dat ik meer mis. Als voorbeeld: Bij 'productsurvey - laptops - apple laptops' staat een indexcijfer van 9, maar ik zie er maar 2 op het scherm. Dit probleem houdt zich aan op een totaal ander adres (school bijvoorbeeld).
Ik heb het probleem eerder gehad, en heb daar eerder contact over opgenomen met uw site. Het was toen opgelost voor langere tijd (al weet ik niet hoe). Zou u misschien nog een keer kunnen kijken?
Met vriendelijke groet:
Ben
Accountnaam: Thy King
'I had a thought but it hurt, so i let it go.' Collective Soul - Never Here Alone