3 Dimms, maar niet het volle geheugen

Pagina: 1
Acties:

  • Mick1990
  • Registratie: Januari 2007
  • Niet online
Beste Tweakers,

Ik ben nieuw op dit forum en hoop dan ook dat jullie dat begrijpen en een beetje in begrijpbare taal kunnen praten ;)

Mijn set-up is als volgt:
Asus A8V Deluxe
AMD 64 3200+ (2,0Ghz)
2x512 TwinMoss, 1x512 Corsair Value Select

die 2x512 Twinmoss had ik al, en vandaag heb ik die corsair erbij gehaald.

Maar nu heb ik het probleem, dat als ik alle 3 de geheugenmodules in de sloten plaats, hij niet tot het totaal komt van 1,5 GB, maar zelfs 512MB.


In de handleiding van mijn moederbord heb ik dit gevonden:

Afbeeldingslocatie: http://img253.imageshack.us/img253/6664/slots4um.jpg


Maar hier snap ik dus niks van. Ik heb ze ook al in verschillende volgordes geprobeerd, en toen kwam ik uit op 1GB of 512MB, maar geen 1,5GB

Iemand een idee? :>

WP: Mitsubishi SUZ-SWM40 VA + EHST20D-VM2D | WTW: Zehnder E300


  • Invisible_man
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 16:50
Zoals je in je plaatje kan zien, is er geen configuratie met drie bankjes mogelijk. De enigste manier om uit te breiden is om naast je twinmos nog een tweede setje van twee dezelfde bankjes bij te plaatsen.

  • CRiMiNaL
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 10-01-2024

CRiMiNaL

Witlof ^^

'k denk dat je mem moet steken in A1 A2 en B2.
Maar het kan ook zijn dat je Mobo A2 en B2 als dualchannel neemt en dan A1 negeert.
Dan moet je of dualchannel ff uitschakelen (sommige borden kan dan)
of je blijft aan de max van 1gb zitten.

Waar je ook op kan letten, is als je ze nu in A1 A2 en B2 steeks, als je pc dan start of hij zegt 1GB in Dualchannel mode of iets anders.

... MMORPG Addict.


  • Mick1990
  • Registratie: Januari 2007
  • Niet online
Hmm, ik zit liever niet in mijn bios. Maar ik had zeg maar dat corsair geheugen overgekocht van iemand, en eergisteren een bestelling gedaan vanhetzelfde type geheugen maar die krijg ik pas van de week binnen. Dus ff een week met 1,5GB zal dus niet lukken.

Bedankt voor de snelle reacties, guys :) Goed forum!
Ik heb genoeg aan deze reacties gehad, dus kan close ;-)


Mick.

WP: Mitsubishi SUZ-SWM40 VA + EHST20D-VM2D | WTW: Zehnder E300