Toon posts:

[Vista/XP] TVout issue - 8800 GTS

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een dual boot op dit moment draaien.
In beide configuraties heb ik mijn tv (Sony 32" widescreen CRT) aangesloten middels een S-videokabel.

In XP werkte dat zonder problemen, direct na de installatie van de Nvidia driver.
In Vista werkte het wel na de installatie van de Nvidia driver, echter krijg ik enkel en alleen zwart/wit beeld te zien op mijn tv.
In beide OS-en heb ik de meest recente driver draaien.

De instellingen zijn in zowel XP als in Vista gelijk. Andere instellingen helpen ook niet.
Mijn vermoeden is dat het ergens in de Vista driver niet goed gaat.
Ook omdat Vista de TV aangeeft als HDTV, terwijl ik (helaas) geen HDTV heb.
Een ander type tv kan ik niet aangeven.

Hebben meer mensen hier last van?
Of wellicht een oplossing voor?

Vista settings (clickable)
Afbeeldingslocatie: http://img104.imagevenue.com/loc547/th_94492_vista_driver_122_547lo.jpgAfbeeldingslocatie: http://img156.imagevenue.com/loc593/th_94496_vista_tv_122_593lo.jpg

XP settings (clickable)
Afbeeldingslocatie: http://img132.imagevenue.com/loc425/th_94502_xp_driver_122_425lo.jpgAfbeeldingslocatie: http://img175.imagevenue.com/loc584/th_94506_xp_tv_122_584lo.jpg

  • lexuzu
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 21:42
Misschien eerst even wachten op een officieel door NVidia gereleasde driver voor Vista...

Verwijderd

Topicstarter
Kan, maar als het een kwestie is van een registy key ofzo aanpassen, dan liever nu weten dan dat ik elke keer moet rebooten om een filmpje te kijken.

Verwijderd

Topicstarter
Met 100.51 ook nog steeds hetzelfde probleem. :'(

Verwijderd

Topicstarter
aval0ne schreef op maandag 29 januari 2007 @ 10:18:
[...]

32 bit: http://files.filefront.com//;6634862;;/
64 bit: http://rapidshare.com/fil..._gf8_fw10054b_vista64.zip

Dit zijn de drivers die NVIDIA gaat uitbrengen voor de launch van Vista.
Ze staan nog lang niet op punt aangezien veel nog niet werkt (SLI bvb).
Performance review: http://techgage.com/artic...ing_performance_reports/1

NVIDIA heeft nog veel werk zo te zien.
En ook met de drivers die dus morgen uitkomen, hetzelfde probleem.

Ben ik nou de enige met dit probleem?

  • Willem2
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 24-07 16:55

Willem2

Ω is futile

Lijkt er wel op ja... Probleem van de early adopters he? :)

Wat ik je wel kan vertellen uit ervaring, is dat als je je TV via een S-Video kabel aansluit en je kaart staat op HDTV (component) je zwart/wit beeld krijgt op je TV. Onder XP kun je echter alleen maar component selecteren als de 3 component pluggen er ook daadwerkelijk inzitten, dus dat het onder Vista standaard aanstaat lijkt mij inderdaad een bug in je drivers.

Kun je hem niet (tijdelijk) op composiet zetten? Wel wat mindere kwaliteit, maar zeker niet slecht op de huidige NVidia kaarten...

en nee, ik houd niet van voetbal... :)


  • Barca
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 00:40

Barca

In Search Of Sunrise

Ik denk dat het misschien wel nuttig kan zijn als ik op dit topique reageer.

Vista heeft zelf drivers voor mijn GeForce6600, dat ging dus op 2 beeldschermen ook helemaal perfect. Echter omdat er niks in zit m.b.t. mijn TV-Out, heb ik de Vista GeForce drivers maar eens even gedownload en geinstalleerd. Het leek allemaal te werken en het ziet er best gelikt uit het nieuwe "Nvidia Control Panel", ware het niet dat mijn TV alleen maar zwart-wit beeld gaf. Alhoewel op mijn PC dus het rechterscherm gewoon kleur had, was dat dus niet meer zo als ik als 2e scherm mijn TV aangaf. Ik heb daarom een beetje zitten prutsen en vond de oplossing al snel.

Bij "Het signaal of HD-formaat wijzigen" staat standaard "Automatische detectie". Dat wijzigde ik naar "S-Video - NTSC of PAL-standaarddefinitie-televisies". Vervolgens klikte ik in de keuzelijst van het "signaalformaat" eronder aan "Nederland (Koninkrijk) - B/PAL"

Et voila, mijn TV gaf het beeld in kleur. :)

Verwijderd

Topicstarter
Versie 100.65 is WHQL (op Guru3d):

WHQL 32bit: http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1582
WHQL 64bt: http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1581

En hiermee is mijn probleem OPGELOST!!! :)

  • endness
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 24-07 13:59
Ook ik zit nog steeds met dit probleem. Ik heb een 7800 GTX, met de 100.65 drivers geinstalleerd. Bij mij werkt de nieuwe driver ook niet. Ik krijg bij de videosettings alleen rand en ruisverbetering, maar niks wat met kleur te maken heeft..
Iemand suggesties?

[ Voor 12% gewijzigd door endness op 28-02-2007 22:34 ]

Pagina: 1