Usb hub's problemen

Pagina: 1
Acties:

  • hmh_godzilla
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 12-02 06:41
Ik heb het volgende probleempje;

USB hub Sweex US001 4 poorts of Vivanco 19592 USB2 “Nano" sluit ik een memory stick op aan en die werkt feiloos, als ik er een ander app. op aansluit (bijv een Blackberry, Ipod enz.) reageert de pc helemaal niet. Als ik deze direct op de pc aansluit doet het app het wel (ook op dezelfde poort waar de hub op aangeloten is). Het is zelfs zo dat de blackberry helemaal op zwart gaat als deze op de hub aangesloten wordt en je de batterij moet verwijderen wil je ooit weer met het app. willlen werken.
Deze beide hub's hebben een aparte netvoeding dus een stroom probleem lijkt mij uitgesloten.
Ik hoop dat iemand mij kan helpen.

  • hmh_godzilla
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 12-02 06:41
iemand??

  • Zygivt
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 09-02 20:55

Zygivt

Evenaren en overtreffen

Ik zou het zo ook niet weten klinkt als een complex probleempje :/

  • sanderdw
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 03-02 10:33
Dit is wel een bekend probleem. Vooral oudere pc's hebben er last van, die hebben al hubs opzich zelf in het moederbord en krijg je het hub op hub effect. Wat je kan doen is een andere usb poort proberen of anders een extra pci kaartje in de pc.

  • hmh_godzilla
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 12-02 06:41
Hmm...zo oud is het systeem nog niet hooguit 2 jaar. Tis wel een mini barebone mischien als dit dat uit maakt qwa besparing van usb. Heb btw de hub al aan verschillende usb aansluitingen geprobeerd (zowel voor als 8ter) Extra pci is opzich geen optie aangezien ik de pc in een kast heb en juist de hub eruit voor het makkelijk aansluiten van randapp.