Bij een klant heb ik problemen met het Server Management Console van windows server 2003 sbs. Bepaalde modules kunnen niet geladen worden ect. Primair gaat het me om de licentiemodule. Op dit moment zijn er te weinig licenties geinstalleerd. Alleen de 5 standaard sbs licenties zijn aanwezig. Op het moment dat er meer licenties toegevoegd worden gaat dit fout met de melding dat de key onjuist is. Ik weet ZEKER dat de key juist is. Aangezien andere modules niet werken zoals todo list (error: modulle is niet geinstalleerd) denk ik dat het Server Management Console (start Server management/serverbeheer) corrupted is. Is er een manier om dit specifieke console opnieuw te installeren?
Op internet kan ik hier helemaal niets over vinden, en gebruikers kunnen niet meer inloggen omdat er te weinig licenties zijn. Hulp is zeer welkom.
Op internet kan ik hier helemaal niets over vinden, en gebruikers kunnen niet meer inloggen omdat er te weinig licenties zijn. Hulp is zeer welkom.