Toon posts:

DVD

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Het is weer eens zover. In win98 had ik totaal geen probleem met het afspelen van dvd films. In Win ME gaat ie sloppy.
Dat is dus kut. Mijn systeemconfig: amd athlon 600, 128 mb ram en geforce asus v6600. Wie helpt mij. Of zal ik maar weer gewoon win98 installeren?

  • Martijnos
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 24-03-2025
Ik denk dat je beter weer Win98 kan installeren. Ikzelf heb zins kort ook Me draaien, maar er zijn nog echt wat "schoonheidsfoutjes". Zo wil m'n firewall helemaal niet werken :(.

"Choose life"


Verwijderd

Topicstarter
Ik heb de oplossing gevonden. Dit kan handig zijn voor meerdere mensen. Het probleem zat namelijk in het bios. Ik heb een asus K7M moederbord en er zat versie 1008 op van het bios. Hierin stond het L2 cache op writethru ipv writeback. Dit kon echter niet worden veranderd. Met versie 1009 lukt dit wel.