Zalman of Arctic

Pagina: 1
Acties:

  • Evant87
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 04-09-2023
Wat is de beste keus qua cpu koeler? Arctic Super Silent 4 Ultra TC Socket 478 of Zalman CNPS7000B-AlCu.
Ik weet dat Zalman beter is dan arctic maar is hij die extra 15 euro ook echt waard om hiervoor te kiezen? Systeem P4 3.04 GHZ Prescott Socket478

Als laatste zou ik willen vragen of iemand weet of die Zalman wel past op mijn moeder bord, ben bang dat mijn northbridge in de weg zit. Moederbord: Chaintech CT-S848P

Google plaatje: http://images.google.co.u...TF-8&oe=UTF-8&sa=N&tab=wi

  • nonan
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 29-06-2024
Ik denk dat het in princiepe niet veel uit maakt welke koeler je neemt. De Arctic is natuurlijk veel goedkoper. Zelf zou ik voor de Arctic gaan.

  • Avalaxy
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 30-01 00:03
Nee, je northbridge komt zeker niet in de weg te zitten (tenzij je die Zalman neemt, mischien moet je wat van die vinnen 'inkorten'). Je plaatst die cooler namelijk binnen dat zwarte gedeelte (retention bracket). Alleen als je een koeler neemt met uitstekende dingen zou het niet kunnen passen.

Persoonlijk zou ik voor de arctic gaan, een stuk goedkoper en behoorlijk goed spul. Voor videokaarten daarentegen heb ik weer een voorliefde voor Zalman, maar dat is natuurlijk allemaal persoonlijk. Ik denk dat je met prijs/prestatie (prestatie in de zin van 'aantal graden koeler') beter zit met die arctic.

  • Evant87
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 04-09-2023
oke dus mijn northbrigde zit hoogswaarschijnlijk dus wel in de weg bij de Zalman? Dan is de keuze voor mij denk ik snel gemaakt, de Arctic, heb namelijk geen zin om zelf nog vinnen te gaan inkorten etc.

  • Shaggy
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 17:03

Shaggy

Misantroop pur sang

Wat heb je zelf al gezocht, bekeken of gedaan?

Als je hier even had gekeken: http://www.zalman.co.kr/e...view.asp?idx=142&code=009

Had je dit gevonden: http://www.zalman.co.kr/p...000(AB)_478MBlist_eng.htm

En kan je zelf nagaan of dit wwarschijnlijk wel of niet zal passen.

En er zijn erg veel reviews te vinden over deze coolers, Bijv.:

http://www.silentpcreview.com/article92-page1.html
http://www.silentpcreview.com/article211-page1.html

http://www.maximumoc.com/reviews/zalman_cnps7000-cu.html
http://www.hardwareoc.at/Arctic-Cooling-Silencer64.htm

Dus ik denk dat je best zelf wel wat onderzoek kan doen wat voor jou het belangrijkste is in een cooler.

Making an ass of myself since the 70's


  • Evant87
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 04-09-2023
Ja dat had ik allang gevonden en heb ook al een beetje gemeten maar was er gewoon niet helemaal zeker van of het wel of niet zou passen. En ja ik heb ook al verschillende reviews erover gelezen, wou gewoon graag weten wat de tweakers hier aanraden..omdat ik twijfelde vanwege de niet al te grote verschillen.
Pagina: 1