Toon posts:

PC start niet door na plaatsing van MoBo en CPU

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Goedemorgen,

Ik zit met het volgende probleem. Ik heb zaterdag jl. een nieuw moederbord en nieuwe processor ontvangen. Nadat ik deze had ingebouwd, kreeg ik problemen. Ik wilde hem starten, wat hij ook doet, maar hij laadt niet door. Ik krijg alleen een zwart scherm, maar ik hoor wel alles aanslaan. Maar ik kan dus niet mijn BIOS benaderen en krijg ook geen POST-screen.

Specs:

CPU: Intel Pentium D820 *NIEUW*
Moederbord: ASRock ConRoe865PE *NIEUW*
Geheugen: 512MB PC3200 DDR, CL3, 400Mhz (Elixir)
512MB PC3200 DDR, CL3, 400Mhz (Kingston ValueRAM)
Videokaart: Asus Radeon 9200 SE 64MB (AGP) A9200 SE/T
Harde schijf: Maxtor DiamondMax 10, 250GB (7200rpm, ATA133, 16MB)

Ik heb de geheugenmodules op alle verschillende manieren proberen te plaatsen, maar geeneen werkt. Ook heb ik de videokaart al eens verwisseld.

Heeft iemand enig idee? Bij voorbaat dank.

  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

Het kan eigenlijk aan vanalles liggen. Neem Hangen en Opstartproblemen troubleshooter eens stap voor stap door. Op deze manier kun je het onderdeel dat defect of niet compatible is achterhalen. Probleem zou ook bij de voeding kunnen liggen bijvoorbeeld.