Toon posts:

Win 2000 Server - Win XP client, vreemd voorval

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Mensen...HELP

Ik heb hier een win XP pc staan die aangesloten zit op een win 2000 netwerk.
Toen ik gister hierop ging liep alles nog perfect, gewoon standaard afgesloten later.
Vanochtend opnieuw ingelogd, wat denk je...bureaublad achtergrond weg, denk dat ken ik nog makkelijk herstellen. Maar ik blijk hellemaal nergens meer rechten voor te hebben, het enigste wat ik kan is internetten, dus denk kijk ff op de server hoe het daar met de rechten staan hellemaal niks verkeerds te zien, op de pc ook mij zelf maar bij beveiliging toegevoegd.
Hellemaal niks helpt, ik blijf de melding access denied krijgen.

Wat heb ik gister gedaan:

Aangezien er hier de laatste tijd heel veel spam binnen komt heb ik de computer met Hitmanpro laten scannen op problemen, hier vond hij er nogal wat van en die zijn allemaal verwijdert.
Voor de rest gewoon in Word gewerkt en dat was het.

Wat heb ik geprobeerd:

Dacht zelf hitmanpro heeft iets verwijderd wat nodig was, dus heb alles teruggezet. Niet geholpen.
Beveiliging bekeken maar alles stond goed. Kijken of het op een ander front lag hellemaal niks verkeerds te zien.

Hoop dat iemand hier een oplossing heeft, anders zit er niets anders op dan het hele profiel te verwijderen en opnieuw maken.

Alvast bedankt