Toon posts:

Compatibiliteit probleem

Pagina: 1
Acties:
  • 35 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een paar jaar geleden een super PC gekocht, alleen het geheugen was aan de lage kant. Vandaar dat ik het nu toch echt wil uitbreiden maar weet niet wat er allemaal in past. Ik heb een paar kaarten gevonden die ik zal kopen mits ze compatibel zijn. Als u even kunt kijken of het erin past zou ik u eeuwig dankbaar zijn. De kaarten zijn als volgt:

- 1024MB DDR/400 takeMS
PC3200/Dimm/184pin

- 1024MB DDR/400 Samsung
PC3200/Dimm/184pin

- 1024MB DDR/400 Patriot
PC3200/Dimm/184pin

- 1024MB DDR/400 Elixir (OEM)
PC3200/Dimm/184pin

- 1024MB DDR/400 Kingston CL3
PC3200/Dimm/184pin

Mijn moederbord is de Asus P4C800, Intel Pentium 4.
Kan ik een van deze kaarten erin stoppen? En welke zou je me aanraden?
Dank u voor uw tijd! Ik hoop op een spoedige reactie.

  • _Dune_
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 22:33

_Dune_

Moderator Harde Waren

RAID is geen BACKUP

Kijk even bij Asus op de site als het goed is hebben ze voor elk moederbord een lijst met geheuegn welk gegarandeerd wordt et werken op het type moederbord dat jij hebt.

Sinds 1999@Tweakers | Bij IT-ers gaat alles automatisch, maar niets vanzelf. | https://www.go-euc.com/


  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 01:44

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

GoT Huisregels

GoT helpt Tweakers die zichzelf helpen...

Asus heeft op z'n site een mooie QVL voor alle enigszins recente moederborden, zo ook deze. Daar kun je dus lezen welke DIMMs werkend getest zijn. Je zult wel meer informatie dan dit moeten hebben - niet alleen het merk van de DIMMs maar ook hun modelnrs.

Bovenstaande tip had je ook gewoon in de FAQ van dit subforum kunnen vinden trouwens :z

Oslik blyat! Oslik!


Dit topic is gesloten.