Lekker zijn is een gave :)
Het plaatje past prima bij het artikel. Dat jij anti-feyenoord bent, mag je zelf weten. Maar dan mot je niet lopen huilen als er een plaatje te zien is waar dat duidelijk zichtbaar is.
Snap werkelijk je gezeur niet echt
Ey!! Macarena \o/
Vind het namelijk onproffesioneel en raar dat we dit soort flamebait wat dat jochie doet op t-net toelaten.
Lekker zijn is een gave :)
Het hele artikel gaat juist over sites zonder regels en een peuter met een middelvinger past daar wel bij, imho (Normloosheid! Verderf! Etc.)
Je kan het plaatje altijd nog adblocken ofzo.
[ Voor 6% gewijzigd door anandus op 04-01-2007 11:54 ]
"Always remember to quick save" - Sun Tzu
Je ergerd je aan iets waar je jezelf schuldig aan maakt. Daar gaat het mij om. Niet lopen janken om iets wat je zelf precies het zelfde doet.
Ey!! Macarena \o/
My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre and that I am therefore excused from saving the world
Snap je niet dat je zelf ook raar bezig bent door de naam als f-nerd te schrijven? Het plaatje past wmb goed bij het artikel.lordspacie schreef op donderdag 04 januari 2007 @ 11:46:
http://tweakers.net/ext/i/1167858109.gif
Behalve het feit dat het een f-nerd shirt aan heb vind ik het ook nog is een stomme en zeer onproffesionele uitstralingen hebben om een jong jochie met een middel vinger enzo op de fp te zetten.
Vind dit 1 van de weinige plaatjes die echt super not-done is.
[ Voor 4% gewijzigd door P_de_B op 04-01-2007 11:55 ]
Oops! Google Chrome could not find www.rijks%20museum.nl
Noted, maar wat versta jij precies onder 'professionele uitstraling'? Want wie weet wil Tweakers.net jouw idee van een 'professionele uitstraling' net niet helemaal hebben. Bedoel je met 'professioneel' dat er alleen afbeeldingen van glimmende technische onderdelen en/of van wittetandengrijnzende mannequins (m/v) gestoken in strak pak respectievelijk mantelpakje worden geplaatstlordspacie schreef op donderdag 04 januari 2007 @ 11:46:
http://tweakers.net/ext/i/1167858109.gif
Behalve het feit dat het een f-nerd shirt aan heb vind ik het ook nog is een stomme en zeer onproffesionele uitstralingen hebben om een jong jochie met een middel vinger enzo op de fp te zetten.
(het is trouwens: 'zich ergens aan ergeren', en 'iets irriteert me')
[ Voor 6% gewijzigd door Cookie op 04-01-2007 17:47 ]
Never trust a computer you can't throw out a window [Steve Wozniak]