Heuj! Ik heb een Abit KT7 bordje met Raid. Verder een IBM 20 gig en een Maxtor 20 gig harddisk. De schijven verschillen volgens de Raid Bios een paar MB. Maar als ik een Raid Array wil aanmaken zegt 'ie dat ik 'not enough' schijven heb!! Moet ik eerst partities gaan maken of de schijven eerst anders in de bios instellen en formateren?? Please help!!
Vreemd, hier heb ik een KT7A Raid met een Maxtor 20 gig (19544 MB) en een Quantum 20 gig (19596 MB) en dat werkt goed, eentje zat in deze PC, andere uit een andere pc gesloopt, en ongeformatteerd een array mee gemaakt (Nee, de data stond er achteraf niet meer op
). Probeer je niet toevallig een RAID 0+1 (4 schijven nodig) aan te maken ipv een RAID 0 (Slechts 2 schijven)??
Nee ik probeer echt raid 0. Het rare is dat de schijven, wanneer ik ze formatteer, wel automatisch dezelfde grootte aannemen! 
Moet ik misschien de Raid bios flashen ofzo of is dat niet mogelijk? Iemand suggesties?
Moet ik misschien de Raid bios flashen ofzo of is dat niet mogelijk? Iemand suggesties?