Instellingen plasma

Pagina: 1
Acties:

  • sonsan
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 20-02 16:27
Ik heb sinds kort een Panasonic 42PV60 die een subliem plaatje neerzet. In het menu, bij Instellingen staat een mogelijkheid om de "panel instelling" aan te passen. Maar ik heb geen idee waar dit voor dient. Iemand een idee? In de gebruiksaanwijzing staat: "Vergroot de helderheid van het zijpanel. Aanbevolen word om "hoog" in te stellen om een permanent nableed van het beeld te voorkomen."

Zegt mij helemaal niks en ik zie ook niks gebeuren als ik "hoog" in stel.Ik kan ook nog laag, gemiddeld en uit instellen. Iemand wel een idee?

Verwijderd

Ik zou zeggen, probeer het gewoon. Indien je niet tevreden bent, kun je altijd de TV weer terugzetten naar de standaard fabrieksinstellingen (tenminste bij Philips is dat mogelijk). ;)

  • Nebula M31
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 12:25

Nebula M31

prutser op microschaal

Volgens mij kun je met die instelling de balken die je links en rechts van je scherm ziet bij een 4:3 uitzending i.p.v. zwart, grijs maken. Dit voorkomt een te groot verschil in contrast waardoor je inbranden voorkomt. De mate van grijsheid kun je aanpassen.

Evolutionair Geneticus