Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • injectx
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 26-09 15:17
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/inleiding.jpg

Gegroet mede tweakers, deze review gaat over een mp3 speler uit de nieuwe sony nw-s700 serie; de S705F (2GB). Ik heb deze speler een aantal weken geleden gekocht via ebay omdat hij toen nog niet te krijgen was in nederland. Inmiddels is de speler bij verschillende winkels verkrijgbaar, waaronder; wehkamp, media markt en nog een aantal webwinkels.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/geschiedenis.jpg

Voorafgaande aan deze mp3 speler, ben ik eigenaar geweest van een aantal andere modellen.
Van de eerste heb ik toendertijd een kleine review geschreven op het forum http://gathering.tweakers...ages/785403///napa%2Cpa28,

de NAPA-PA28 (128MB)
Afbeeldingslocatie: http://www.ecotrade.es/images/2001019120.gif.

Daarna, de Sony NW-E99 (1GB) een speler met zeer goede geluidskwaliteit, unieke bediening en vooral niet te vergeten, erg klein! :9~ Paar weken later verkocht omdat de software nogal "buggy" was (zoals misschien bij velen bekend) en het beeldscherm slecht leesbaar was.

Afbeeldingslocatie: http://www.lordpercy.com/NWe99.JPG

Toen de iPod Mini (4GB) MP3 speler met een (toendertijd) hoog PIMP gehalte :7 Mooie overzichtelijke bediening, goede software maar de geluidskwaliteit vond ik best tegenvallen. Zelfs met andere oordoppen wist ik geen fatsoendelijk en "vol" geluid uit de speler te halen. Probeer al helemaal niet met de EQ de Bass hoger te zetten als je teminste zonder gekraak naar je muziek wil luisteren :')

Afbeeldingslocatie: http://pocketpccentral.net/mp3c/images/ipod/ipod_mini_med.jpg

Het laatste half jaar ben ik op zoek geweest naar een speler die vergelijkbaar was met mijn oude sony. Ik wist nog goed toen mensen opmerkingen maakte over deze speler, varierend van "wat een geluid" tot "soow.. die heeft goeie bass". En vooral dat laatste is waar ik veel van eis; de bass moet mooi helder maar vooral dik aanwezig zijn (naar mijn weten een gemis bij vele mp3 spelers).

Als laatste niet echt een mp3 speler maar een telefoon met mp3 functie; de Nokia N70.
Telefoon heb ik nog altijd maar omdat het meegeleverde set oordoppen niet echt naar wens was en ik niet van plan was om een ander set te kopen. Ook vond ik het nogal onhandig dat het nummer gepauzeerd werd als ik een sms kreeg.

Afbeeldingslocatie: http://www.4ukphones.com/nokia/nokia-n70-large.gif

Toen ik zag dat sony met een nieuwe lijn network walkmans zijn intrede maakte, ben ik gelijk gaan zoeken op beschikbaarheid van deze speler. De enige plaats waar ik hem toen heb kunnen vinden is ebay. Zo gezegd zo gedaan, na 5 dagen verzending kwam het pakketje aan...

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/doos.jpg

De doos:

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/001.jpg

nogmaals

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/002.jpg

Wat zit er in:

- CD met software (Sonicstage CP v4.1)
- Oordopjes + andere maten kapjes
- Verlengkabel
- Standaard om de speler in een sony radio te zetten, dus geen gewone standaard of docking
- USB kabel

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/003.jpg

en natuurlijk manuals in allerlei talen

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/004.jpg

bijna vergeten.. de speler! d:)b

Toen ik de speler uit de verpakking haalde, was het eerste wat ik dacht: wat is ie zwaar..maar robuust. Hij voelt erg stevig aan, het chrome gedeelte is volgens mij geen plastic en voelt erg smooth aan, het zwarte is van plastic gemaakt maar ziet er wel mooi uit. Aan de bovenkant het jog wheel (voor- en achteruit spoelen, nummer terug en verder, album/plaat selectie door de knop uit te trekken). Tevens zit boven de volume en play/stop button.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/005.jpg

onderkant met hold en play mode/sound button:

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/006.jpg

zijkant met Home/display button:

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/007.jpg

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/bediening.jpg

De bediening van de player is niet veel veranderd ten opzichte van voorgaande spelers. De NW-E99 had naargenoeg dezelfde bediening. Het mooie is dat je deze speler niet perse voor je hoeft te houden om te kijken hoe je bij welk album kunt komen; je kunt hem blindelings bedienen. Als het jogwheel in de normale stand staat, kun je door midden van het naar boven en omlaag bewegen, tussen verschillende nummers navigeren. Als je het jogwheel uittrekt, kun je door je albums heen fietsen (en naar desbetreffende nummers door hem weer in te drukken).

Door middel van piepjes wordt duidelijk gemaakt waar je je precies bevindt, bij een lage toon zit je weer bij het eerste album. Dit is tevens in de menu's doorgevoerd; bij een lage piep zit je bij de eerste menu optie. Tevens een perfecte mp3 spelers voor blinden zou ik zo zeggen.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/beeldscherm.jpg

De speler is voorzien van een 3-regelig OLED kleurenscherm. Het aantal kleuren is niet precies te zeggen maar de album art wordt mooi en duidelijk weergegeven, al is het geen 65K display. Het scherm is duidelijk leesbaar en gaat na een tijdje op een zelfgekozen animatie/klok/nummerinfo staan. Dit duurt max. 3 sec., waarna het scherm uitgaat en er om de 3-4 seconden een kleine animatie komt.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/013.jpg

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/geluid.jpg

Op naar het volgende onderwerp; geluid. Het enige wat ik hierover kwijt wil is dat er een subliem geluid uit het apparaat komt :*) . De meegeleverde in- ear oordopjes zijn echt van superieure kwaliteit, zitten lekker en maken goed gebruik van de noise cancelling functie (hierover later meer).

Het geluid kan naar wens aangepast worden door het inhouden van de sound button op de achterkant, zo kan een keuze gemaakt worden tussen de voorgedefinieerde EQ presets (S1, S2, OFF). Deze equalizer is naar wens aan te passen.

Om deze aan te passen, houden we de home button eventjes in, waarna we in het hoofdmenu komen. Hierin kiezen we voor settings:

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/011.jpg

->sound

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/012.jpg

for example willen we sound 1 aanpassen, kies voor edit:

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/008.jpg

nu kan er gekozen worden om tussen een bestaande preset te switchen of de custom preset naar wensen aan te passen:

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/009.jpg

custom preset aanpassen:

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/010.jpg

Door middel van het jog wheel is alles eenvoudig aan te passen en af te stemmen naar wens.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/accu.jpg

De speler heeft een ingebouwde Li-Ion accu, die het mogelijk maakt (mits de nummers in ATRAC formaat @128Kbps opgenomen zijn) 50 uur lang van je muziek te genieten. De speler heb ik nu bijna een week in bezit en is nog nooit onder 3/4e van de batterij gekomen, terwijl ik hem iedere dag naar school/stage in de bus gebruik en 's nachts vaker.

3 Minuten opladen is genoeg voor 3 uur luisterplezier :)

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/014.jpg

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/bestanden.jpg

Het gedeelte waar ik het meest voor vreesde toen ik de player kocht... de software!
Zou sonicstage nu eindelijk minder bugs bevatten en sneller/makkelijker werken dan de vorige versies? Het antwoord is "Mwah..". :/ Natuurlijk had iedereen liever gezien dat het apparaat herkend zou worden als mass storage device in windows maar helaas.

Na een tijdje met sonicstage gewerkt te hebben en wat settings aangepast, vind ik het eerlijk gezegd best goed werken. Alhoewel heb ik soms dat de speler blijft hangen op het eind van de transfer (ligt volgens mij aan de album art). De software loopt als volgt: je hebt een leuk album "verkregen" van internet, je sleept de map naar je library in sonicstage, de toegevoegde albums worden gesorteerd op datum van toevoegen zodat het makkelijk te zien is welke album je nog niet op de speler hebt. Daarna sleep je de bestanden van de library naar je speler, transferren en klaar!

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/015.jpg

Wat ik wel opgemerkt heb is dat de snelheid van het overzetten langzaam gaat. Als je de speler van lege stand naar helemaal vol wil zetten, drink je dus maar een kopje koffie (of 2-3) tijdens de overdracht :O

Er zijn wat alternatieven te verkrijgen voor de sonicstage software, ik heb ze getest maar ben toch liever bij de sonicstage software. Heb versie 4.2 CP gedownload en vind het best prettig werken.
Informatie over de alternatieven vind je o.a. op:http://en.wikipedia.org/wiki/SonicStage

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/noise.jpg

Misschien wel de vernieuwenste optie op de speler is de noise canceling optie. Er wordt beweerd dat het omgevinsgeluid zoals in de bus, stad of trein gereduceerd kan worden tot 75%. Door middel van 3 microfoontjes; 2 in de oordoppen en 1 aan het oordop-koord wordt het omgevingsgeluid geregistreerd, en wordt er naar gelang de hoeveelheid geluid een anti-geluid in werking gezet. Hierdoor zou je in lawaaierige omgevingen toch rustig naar je muziek kunnen luisteren. Maar is dit ook zo?

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/016.jpg

JA! is het antwoord _/-\o_ Door middel van noise canceling kun je inderdaad rustig in de bus muziek luisteren. Toen ik dit voor het eerst testte onderweg naar school was ik best onder de indruk. Je hoort echt (bijna) geen ander geluid als je lekker muziek zit te luisteren. En dan hoef het volume nog niet eens zo hard te staan. Ik luister vooral trance en bij de rustige stukken hoor je wel wat geluid er doorheen.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/017.jpg

Al met al een leuke optie die wel wat meer van je batterijduur vreet, hoeveel precies kan ik niet zeggen maar ik ga er vanuit dat zelfs met deze functie aan je nog erg lang met je accu volhoudt.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/fm.jpg

Een optie die ik zelf weinig tot niet zal gebruiken is de FM radio. Er kunnen tot 20 presets worden opgeslagen en de ontvangst gebeurt zoals altijd door middel van de oordopjes. Ontvangst is normaal zoals iedere andere mobiele FM radio. Er kan een keus gemaakt worden tussen mono/stereo of automatische herkenning. Zenders zoeken gaat automatisch of handmatig d.m.v. het jogwheel.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/018.jpg

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/acces.jpg

Er zijn genoeg accessoires verkrijgbaar voor de speler: http://www.sony.nl/view/S...&category=Network+Walkman

Waaronder deze bluetooth ontvanger voor het streamen van muziek naar een ander audio apparaat (je compatibel sony radio etc.) of voor bluetooth oordopjes.

Afbeeldingslocatie: http://productimages.sony-europe.com/IM_WLANWB1.jpg

Deze elegante houder mag ook niet ontbreken:

Afbeeldingslocatie: http://productimages.sony-europe.com/IM_BCRNWU3.jpg

Hiermee kun je de speler opladen, connecten met de pc en de speler laten opnemen van externe
audiobronnen.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/con.jpg

Hehe eindelijk :) Nog ffkes de plussen en minnen op een rijtje:

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/plus.jpg

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/groen.jpg Geluidskwaliteit
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/groen.jpg Bedieningsgemak
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/groen.jpg Uiterlijk
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/groen.jpg Accu gaat lang mee

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/rogeruitlimburg/sonymp3/min.jpg

:( Overdrachtsnelheid is langzaam
:( Sonicstage blijft rare software

Zo, hopelijk hebben jullie genoten van deze review en weer wat wijzer geworden over dit apparaatje. Wie weet misschien een leuk kerstkado nog? (op de valreep) ;)

Dit was roger voor GoT, fijne feestdagen en een prettige jaarwisseling!

[ Voor 0% gewijzigd door injectx op 24-12-2006 00:18 . Reden: typo ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RoD
  • Registratie: September 2004
  • Niet online

RoD

Admin Mobile & FP PowerMod
Toffe review!
Dat noise cancelling klinkt erg goed. Ik had er juist negatieve ervaringen over gehoord. Mooi spelertje wel trouwens, ook hoe ie in zn dock staat. De overdrachtssnelheid... is het op een andere pc ook zo traag?
Die bluetooth ontvanger lijkt me ook reuze handig :)
Als ik naar de Sony site ga en kijk bij de Bluetooth ontvanger zie ik wel dit:
Dit product is verouderd en mogelijk niet langer verkrijgbaar bij uw plaatselijke verkooppunt.
Wel jammer als dat klopt.
Het werkt met AVRCP zie ik. Google meldt me dat dat hetzelfde is als AD2P en dus stereo ondersteund. Klopt dit?

Edit: Zou je trouwens nog even in je post op "check images" willen drukken? Dat scheelt verspringen van het topic :)

[ Voor 9% gewijzigd door RoD op 24-12-2006 14:25 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pollore
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 04-06 13:49
Een goed review!

Ik ben meteen best wel geinteresseerd in dit spelertje. Ik vind het alleen jammer dat het basisstation er niet standaard bij zit :s. Ik zoek nu al een tijdje een nieuw spelertje omdat mijn oude een accuduur heeft van 6 uur :(. Ik was eerst erg geboeid over de ipod maar sinds ik negatieve geluiden hoor over de kwaliteit vind ik dit wat minder. Ik wil gewoon een mp3speler hebben die een mooi duidelijk geluid produceert misschien maar eens bij MM kijken en testen. In ieder geval bedankt voor dit review

Upside down


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Polycom
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 17:00

Polycom

Poes van goud

Ik zag toevallig laatst de 4gb versie liggen bij de Mediamarkt schrok wel een beetje van de prijs; 289,-. Daar voor heb je ook een ipod video 30gb.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RoD
  • Registratie: September 2004
  • Niet online

RoD

Admin Mobile & FP PowerMod
PuDy schreef op zondag 24 december 2006 @ 15:18:
Ik zag toevallig laatst de 4gb versie liggen bij de Mediamarkt schrok wel een beetje van de prijs; 289,-. Daar voor heb je ook een ipod video 30gb.
Je vergelijkt nu een flash speler met een hdd speler. En bovendien is dit een vrij unieke speler (al is ie niet de enige) met noise cancelling. Logisch dus dat het ding een hoge prijs heeft. Al ben ik het met je eens dat het veel geld is. Maar zodra noise cancelling een beetje ingeburgerd is zal de prijs wel dalen (en omdat flash geheugen natuurlijk ook goedkoper en meer wordt)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pollore
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 04-06 13:49
Een klein schopje,

Ik vraag me af kan in deze mp3speler ook normale oordopjes of moeten die alleen van sony erop. Andere dopjes maken natuurlijk geen gebruik van noise cancelling.

Upside down


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Black Sparrow
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 06:14
Naar mijn ervaring zijn de Sony oordoppen altijd zeer behoorlijk.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • injectx
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 26-09 15:17
Craytahar schreef op zondag 07 januari 2007 @ 19:40:
Een klein schopje,

Ik vraag me af kan in deze mp3speler ook normale oordopjes of moeten die alleen van sony erop. Andere dopjes maken natuurlijk geen gebruik van noise cancelling.
Kunnen ook normale oordopjes op maar dan zal de noise cancelling optie vervallen. De bijgeleverde sony oordoppen hebben een soort uitsparing in de plug zitten, denk dat zo het noise cancelling gedeelte
"herkend" wordt door de speler.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

ik zal hem waarschijnlijk volgende week gaan kopen, en dan in de 1GB variante. Ik ben echt wel benieuwd hoe die gaat klinken met die noise canceling !! vooral omdat ik m wil gaan gebruiken tijdens het fitnessen en daar is het altijd behoorlijk luidruchtig.
alleen ben ik nog erg bang voor die sonic stage software, ik hou niet zo van buggy software :(
ik had vorige week eens mijn 120GB muziek collectie willen toevoegen... heeft die dus echt 4,5 uur over gedaan, en nu blijft ss gewoon hangen tijden het opstarten, hoe zou dat nou komen ??

ik ben me alleen nog niet zeker ervan welke kleur ik wil, ik twijfel tussen de zwarte en de paarse.

en roger nog steeds tevreden erover ? mooie topic btw :)

greetz Dennis

  • Baron
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 01-08 10:33
Hoe vast zitten de oordopjes?

Ik wil deze aanschaffen om te gaan joggen.
Ik heb bij mijn huidige mp3 speler simpele oordopjes met clips voor rond de oren.

Of heeft Sony oordopjes met clips met noise canceling microfoontjes ?

Verwijderd

Ik zie op de plaatjes dat het in-ear oordopjes zijn. Is die noise-canceling dan niet overbodig? Mijn ervaring met in-ear oordopjes leert dat je sowieso amper nog wat van je omgeving hoort.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • UMD
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 13:26

UMD

You don't say

Verwijderd schreef op donderdag 15 februari 2007 @ 17:17:
Ik zie op de plaatjes dat het in-ear oordopjes zijn. Is die noise-canceling dan niet overbodig? Mijn ervaring met in-ear oordopjes leert dat je sowieso amper nog wat van je omgeving hoort.
Ze filteren Idd zowel actief als passief.

Passief werkt redelijk. Actief is vooral handig in ruimtes met veel pratende mensen.
Een misverstand is dat mensen denken dat NC alle geluid wegfilterd. Dit is niet het geval.
Het filterd voornamelijk de lage tonen weg. De hoge tonen zijn niet goed weg te filteren.

Waarom dit is weet ik niet precies. Persoonlijk denk ik dat het er mee te maken heeft dat hoge tonen een hogere frequentie hebben. NC is erop gebaseerd dat de speler precies dezelfde combinatie van tonen (het geluid dus van de omgeving) maar dan in tegenfase genereert en deze weereegft via de oordopjes. Hierdoor ontstaat interferrentie (anti-geluid) en valt dit omgevingsgeluid weg. Een hogere ferquentie zou betekenen dat de CPU van de speler veel sneller zou moeten werken om dit tegen signaal op tijd te genereren. Ik denk dus dat de CPU dit dus simpelweg niet aan kan. maar dit is mijn idee erover. gebaseerd op mijn (beperkte) kennis van zaken.

Al met al kan ik zeggen dat het vrij regelmatig een verrekte stoere functie blijkt te zijn.maar verwacht niet dat je in een keer niets eer hoort

greetz

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Baron schreef op donderdag 15 februari 2007 @ 12:36:
Hoe vast zitten de oordopjes?

Ik wil deze aanschaffen om te gaan joggen.
Ik heb bij mijn huidige mp3 speler simpele oordopjes met clips voor rond de oren.

Of heeft Sony oordopjes met clips met noise canceling microfoontjes ?
nee, de NC functie zit hem alleen maar in deze oordopjes.
echter is mijn ervaring niet al te prettig als je met in-ear dopjes gaat joggen.
mijn probleem was de hele tijd dat ik zweet in mn oren kreeg waardoor de rubberen
dopjes los gingen zitten en ze er uiteindelijk na een paar harde stappen er uit vlogen.
beter ben je bediend met clips voor achter de oren, of zo een hoofdtelefoon voor achter
in je nek.

[ Voor 4% gewijzigd door Verwijderd op 20-02-2007 02:10 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • icecreamfarmer
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 26-09 15:16

icecreamfarmer

en het is

mooi dingetje zit er aan te denken hem te kopen of die nieuwe van sony

ik zie ik zie wat jij niet ziet


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

mag wel iets specifieker 8)7

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Zooooooo... ik heb hem nu ook !!!
Tja een review hoef ik al niet meer te geven want dat heeft MoRpHeus al zeer proper gedaan :)

Tja, wat kan ik er nog veel van zeggen, het is een super apparaatje met zeer zeer goede geluidskwaliteiten. Netjes afgewerkt is hij ook. Het menu is gewoon duidelijk, zonder poes-pas of toeters en bellen.

De noise-canceling werkt ÉCHT verrukkelijk. Ik was net een uurtje fietsen bij fit-for-free. Daar staan op elke hoek van die grote disco boxen en daar dreunt de hele dag een soort chille disco house achtige achtergrond muziek.
Dus ik mijn oordopjes in en de NC aangezet en dan op push-play.
Ik luisterde naar de live cd van "Krezip - That 'll be live (2003)". Jaqueline zong een mooie rustige solo en ik stond echt versteld !!! Het is net alsof je in een andere wereld treedt, best freaky ook... net als of je bijvoorbeeld met je kop onder water duikt, dan hoor je ook nix meer van de buitenwereld. zo had ik dat dus ook.

Het enigste waar ik inderdaad bang voor was, was de SonicStage... In het begin is het best een kutterij om je weg te vinden maar als je ff een paar keer probeerd dan lukt het best. Hij is tot nu toe 1x blijven hangen maar na een herstart lukte het wel.
Het shitte van SonicStage vindt ik gewoon dat ze proberen iTunes te klonen en dat is hun dus 100x mislukt. Ik vindt iTunes opzicht al poep, maar SS is nog veel dikkere poep ;(

Maarja ik vindt het wel een zeer geslaagde aankoop. Ik heb hem bij dixons (ja lach maar) gekocht en heb er meteen een verzekering bij afgesloten. Deze dekt bijvoorbeeld diefstal, beschadiging, afpersing enz. Voor maar 3,- per maand en éémalig 13,48 (2 maanden premie + poliskosten) vindt ik dat hij best ooit eens kapot mag gaan O-) mehehehe
toch wel weer verrast door die dixons, ik vondt het altijd maar een pouperzaak 8)

mensen die nog hun twijfels hebben: kopen, kopen, kopen !!!

  • icecreamfarmer
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 26-09 15:16

icecreamfarmer

en het is

Verwijderd schreef op woensdag 21 februari 2007 @ 21:29:
Zooooooo... ik heb hem nu ook !!!
Tja een review hoef ik al niet meer te geven want dat heeft MoRpHeus al zeer proper gedaan :)

Tja, wat kan ik er nog veel van zeggen, het is een super apparaatje met zeer zeer goede geluidskwaliteiten. Netjes afgewerkt is hij ook. Het menu is gewoon duidelijk, zonder poes-pas of toeters en bellen.

De noise-canceling werkt ÉCHT verrukkelijk. Ik was net een uurtje fietsen bij fit-for-free. Daar staan op elke hoek van die grote disco boxen en daar dreunt de hele dag een soort chille disco house achtige achtergrond muziek.
Dus ik mijn oordopjes in en de NC aangezet en dan op push-play.
Ik luisterde naar de live cd van "Krezip - That 'll be live (2003)". Jaqueline zong een mooie rustige solo en ik stond echt versteld !!! Het is net alsof je in een andere wereld treedt, best freaky ook... net als of je bijvoorbeeld met je kop onder water duikt, dan hoor je ook nix meer van de buitenwereld. zo had ik dat dus ook.

Het enigste waar ik inderdaad bang voor was, was de SonicStage... In het begin is het best een kutterij om je weg te vinden maar als je ff een paar keer probeerd dan lukt het best. Hij is tot nu toe 1x blijven hangen maar na een herstart lukte het wel.
Het shitte van SonicStage vindt ik gewoon dat ze proberen iTunes te klonen en dat is hun dus 100x mislukt. Ik vindt iTunes opzicht al poep, maar SS is nog veel dikkere poep ;(

Maarja ik vindt het wel een zeer geslaagde aankoop. Ik heb hem bij dixons (ja lach maar) gekocht en heb er meteen een verzekering bij afgesloten. Deze dekt bijvoorbeeld diefstal, beschadiging, afpersing enz. Voor maar 3,- per maand en éémalig 13,48 (2 maanden premie + poliskosten) vindt ik dat hij best ooit eens kapot mag gaan O-) mehehehe
toch wel weer verrast door die dixons, ik vondt het altijd maar een pouperzaak 8)

mensen die nog hun twijfels hebben: kopen, kopen, kopen !!!
Met die nieuwe bedoel ik degene die ook video af kan spelen staat in het nw topic.

Maar wat heb je nu voor het apparaat betaald (of wat koste de 4gig versie daar) :?
Want als het veel scheelt koop ik hem gewoon in de VS

ik zie ik zie wat jij niet ziet


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

ow die nieuwe... ja ok daar ga ik niet op wachten dus heb deze gekocht.
heb 139,- betaald bij dixons. bij mediamarkt was hij voor 144,-
op internet staat hij ook bijna overal voor ~140,-

ik zou voor die paar euro's dat ding niet extra uit de VS laten invliegen... bespaar je meschien net 10 euro en dan moet je 3 weken wachten en als er eens iets kapot gaat zit je bij de gebakken peren.

my $0,05

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • icecreamfarmer
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 26-09 15:16

icecreamfarmer

en het is

Verwijderd schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 13:36:
ow die nieuwe... ja ok daar ga ik niet op wachten dus heb deze gekocht.
heb 139,- betaald bij dixons. bij mediamarkt was hij voor 144,-
op internet staat hij ook bijna overal voor ~140,-

ik zou voor die paar euro's dat ding niet extra uit de VS laten invliegen... bespaar je meschien net 10 euro en dan moet je 3 weken wachten en als er eens iets kapot gaat zit je bij de gebakken peren.

my $0,05
dat is de 4gig versie :?

En nee ik ga over een paar weken naar NY dus dan zou ik hem daar kopen

ik zie ik zie wat jij niet ziet


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sjaakaq
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 12:31

sjaakaq

It might get loud

Wow...3 minuten opladen voor 3 uur spelen :? Ja in accu's is Sony altijd wel goed geloof ik :P Maar goed; ik heb meer dan 2GB nodig ;)

leoaq.fm // Jeune Loop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • icecreamfarmer
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 26-09 15:16

icecreamfarmer

en het is

over die overdrachts snelheid trouwens heb je niet een instelling in ss verkeerd gezet zodat hij automatisch alles converteert naar atrac :?

ik zie ik zie wat jij niet ziet


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

ik heb gisteren de 4 gig versie gekocht in het sony center in sint niklaas, heb daar 219 euro betaald.
Ik was ook erg bang voor sonicstage maar deze nieuwe versie werkt erg goed bij mij, loopt vlot en zonder problemen. Overdacht snelheid gaat wel traag , meer dan een half uur om het apparaatje vol te zetten.
Het moet wel gezegd de geluidskwaliteit is subliem , de noise cancelling heb ik wel nog niet geprobeerd , dat zal voor volgende week zijn op de tram of op de bus ofzo :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verwijderd schreef op zondag 25 februari 2007 @ 14:39:
...de noise cancelling heb ik wel nog niet geprobeerd , dat zal voor volgende week zijn op de tram of op de bus ofzo :)
gewoon thuis je muziek installatie opendraaien en dan met je mp3 speler voor de boxen gaan zitten :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

:) heb hem vandaag getest in de tram , werkt perfect

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik heb deze mp3 speler sinds 2 weken, hier een korte samenvatting van mijn mening:

Pluspunten
* Geluidskwaliteit is heel goed, oordopjes zijn fantastisch!
* Accu gaat heel lang mee, zonder noise cancelling kwam ik op een indrukwekkende 47uur speeltijd.
* Noise Cancelling werkt vooral voor lagere meer constante frequenties, blijft een beetje een gimmick.
* Groot bedieningsgemak.
* Uiterlijk en feel van de speler, voelt als, en straalt gewoon kwaliteit uit.

Minpunten
* Inderdaad, Sonicstage alhoewel al veel beter dan eerdere versies blijft toch niet het beste, snelste en makkelijkste stukje software
* De prijs is aan de hoge kant vooral als je het vergelijkt met de hoeveelheid geheugen t.o.z.v. andere spelers.

Conclusie
Je haalt met deze speler absoluut een kwaliteitsproduct in huis en dat straalt er vanaf zowel in het gebruik, de looks en hoe de speler aanvoelt. Je betaalt er echter ook voor!

Opmerking: Noise Cancelling klinkt indrukwekkend, is ook leuk en werkt redelijk maar ik zou de speler absoluut niet alleen daarom aanschaffen Het is ook de vorm van de oordopjes zelf die de meeste omgevingsgeluiden blokkeren.

4 uit 5 sterren

[ Voor 3% gewijzigd door Verwijderd op 28-02-2007 09:57 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Duur? ik vind hem eigenlijk niet duur hoor , ik heb 219 betaald voor een 4 gig.
Zelfde als een ipod nano toch? Dus echt duur zou ik hem niet noemen.
Pagina: 1