ADSL modem als bridge naar Windows 2000

Pagina: 1
Acties:

  • Girlgnome
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 21-02 15:20
Hoi,

Vrienden van mij hebben een ADSL abonnement bij XS4All en hebben daarbij een SpeedTouch 5x6 (firmware 5.3.2.6.0) gekregen.
Momenteel werkt de SpeedTouch als modem en router, maar ze willen graag een Windows 2000 pc met 2 netwerkkaarten als router laten fungeren. Het is voor hen essentieel dat de Windows 2000 pc het externe IP (van XS4All dus) heeft toegewezen gekregen.

Het leek mij het beste om het de SpeedTouch te bridgen. De speedouch is makkelijk als bridge in te stellen, maar ik weet niet hoe ik dan de verbinding vanaf Windows 2000 kan maken. Ik kan PPPoE instellen via de "new connection wizzard" , maar er is PPPoA nodig en die optie kan ik niet vinden.

Mijn vraag is dus hoe ik in Windows 2000 een PPPoA verbinding kan krijgen. Als er nog andere manieren zijn om de Windows 2000 pc als router met het externe IP adres te laten werken, hoor ik dat ook graag.

Alvast heel erg bedankt voor jullie reactie!!

  • gambieter
  • Registratie: Oktober 2006
  • Niet online

gambieter

Just me & my cat

Je kan DHCP spoofing gebruiken. Templates voor spoofing staan op de KPN CD.

I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.


  • Girlgnome
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 21-02 15:20
Dank je wel, ik heb DHCP spoofing gedaan en het werkt nu :)
Problem solved! Nogmaals bedankt!!

  • gambieter
  • Registratie: Oktober 2006
  • Niet online

gambieter

Just me & my cat

Graag gedaan, succes ermee :)

offtopic:
was alles maar zo snel te verhelpen ;)

I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.