Toon posts:

[XP] Blijvend controleren op consistentie - zit vast

Pagina: 1
Acties:
  • 161 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik heb nu een ernstig probleem waar ik echt niet uit lijk te komen. Ik heb mijn laptop opnieuw opgestart, en krijg bij het opstarten de mededeling dat het bestandssysteem op volume C: gecontroleerd moet worden op consistentie. Of ik nu afbreek of niet, net opnieuw opstarten begint het circus weer van vooraf aan.. Ik kom dus nooit meer in windows! Ook inloggen met veilige modus helpt niet. Hij loopt of helemaal vast, of krijg alsnog de schijfcontrole.

Het type bestandssysteem is FAT32.

Alle andere postings die ik heb gevonden daar kon men in ieder geval nog in windows of dos..

Voor de trage schijfcontrole begint, komt er een seconde een blauw scherm in beeld met een lap tekst in witte letters maar dat is helaas niet leesbaar (het staat er te kort).

Hij vindt steeds een paar ongeldige logs van Alcohol 120%, iets wat ik eigenlijk niet meer gebruik en gewoon weg mag.
De schijfruimte van een of meer stations moet op consistentie worden gecontroleerd. U kunt de schijfcontrole annuleren, maar wordt aangeraden deze procedure niet af te breken.

Windows zal nu de schijf controleren.

De groootte van vermedling \Program Files\Alcohol Soft\Alcohol 120\Starwind\logs\starwind.2006-12-14.22-04-33.log is ongeldig.
Heeft iemand raad?

  • beascob
  • Registratie: Juli 2004
  • Nu online
chkdisk vanaf diskette of boot-cd geprobeerd?

gewaarwordingshorizon


Verwijderd

Topicstarter
beascob schreef op vrijdag 15 december 2006 @ 00:06:
chkdisk vanaf diskette of boot-cd geprobeerd?
Ben nu bezig met een briljante boot cd van ene Bart.

http://www.nu2.nu/pebuilder/