Bravia 32V2000 @ 7800GTX @ VGA

Pagina: 1
Acties:

  • Executor16
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
Zoals de topictitel al zegt: Een Sony Bravia 32V2000 aangesloten via een vga kabel op een Asus 7800GTX (met dvi>vga adapter ertussen).

Wat is mijn setup:
Primair beeldscherm: Samsung SyncMaster 930BF (1280x1024)
Secundair beeldscherm: Sony TV (1360x768)

Als ik nu HD content afspeel op mijn pc wordt het gewoon goed en in volledig scherm weergegeven op mijn televisie. Dit is dan 1080p of 720p, het maakt niet uit zolang het maar avi's of wmv's zijn.

Echter ga ik nu bestanden afspelen met codecs, een 720p aflevering van een serie met een mkv extensie bijvoorbeeld, die doet het goed op mijn pc, maar de tv geeft dan de melding "Niet ondersteund signaal, Pas uw pc-uitgang aan". Hetzelfde probleem heb ik ook als ik dvd's of vob bestanden afspeel op mijn pc. Mediaplayer en PowerDVD allebei goed, maar zwart beeld op tv scherm.

Ik heb alle mogelijke combinaties van instellingen al geprobeerd, bv Clone desktop of Dualview, video volledig scherm of niet etc..., maar het beeld wil maar niet op de televisie komen. Na lang spelen met die leuke nVidia drivers en hun gare control panel kom ik echt niet verder. Zwaar irritant.

[ Voor 3% gewijzigd door Executor16 op 13-12-2006 16:45 ]


Verwijderd

Je moet de tv als eerste zetten en de monitor van de pc als tweede (clone)
Ze staan nu dus andersom waardoor je videobeeld alleen afgespeelt word door je monitor

  • Executor16
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
Verwijderd schreef op woensdag 13 december 2006 @ 18:39:
Je moet de tv als eerste zetten en de monitor van de pc als tweede (clone)
Ze staan nu dus andersom waardoor je videobeeld alleen afgespeelt word door je monitor
Ja dat werkt dus wel, maar dan is het de bedoeling dat ik achter m'n pc zit en om de hoek een andere kamer in moet kijken wat ik doe op het tv scherm :) echt handig is dat niet :P

Het afspelen werkt wel goed dan iig.

[ Voor 7% gewijzigd door Executor16 op 13-12-2006 19:27 ]


  • Executor16
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
niemand andere opties?