Accu Travelmate 661Lci vervangen?

Pagina: 1
Acties:

  • Double J
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 04-11-2025
Ik heb een laptop.. Acer Travelmate 661LCI. Deze heb ik nu een jaar of 2~3.

Ik ben echter op een verkeerde manier met de accu omgesprongen.. Ik heb hem continu leeg laten lopen dan weer opgeladen.
Nu is het dus zo dat de accu ongeveer 20 minuten meegaat en dan leeg is. Nu zit ik eraan te denken een nieuwe accu te gaan kopen (a 125 euro) zodat ik er weer 2 tot 3 uur op de accu aan kan werken.

Maar: Een tijdje terug is er iets gebeurt waardoor ik een beetje twijfel... De laptop viel ineens uit en hij leek ontzettend heet. Vanaf dat moment is het zo dat de de resterende accutijd ineens van 27% naar 5% schiet iedere keer.
Is er dan ook iets mis met het apparaatje dat de accutijd meet? Of kan ik gewoon een nieuwe accu kopen en heb ik dat probleem niet meer?

Misschien dat mijn mede-tweakers mijn vragen kunnen beantwoorden :) .

  • _Erikje_
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 31-01 21:33

_Erikje_

Tweaker in Spanje

Je hebt je accu niet verkeerd gebruikt hoor, ik gebruikte me laptop juist precies op de andere manier( dus altijd de stekker er in ) en is na 3 jaar ook slecht.
Door die oververhitting kan de batterij van binnen kapot zijn gegaan waardoor er een cell kapot is gegaan.
Maar je zou kunnen kijken naar een nieuwe batterij. De laptop is niet slecht qua performance dus is die 125 euro een goede koop.

  • Double J
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 04-11-2025
Bedankt voor je reply...

Het zou dus zo kunnen zijn dat er een cell kapot is? Ok, mooi, dat wist ik niet.

Zijn er toevallig mensen die ervaring hebben met het kopen van een nieuwe accu voor hun laptop?