Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

Correcte adapter voor speakers? (voltage issue)

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Misschien is dit wel een hele stomme vraag (waarbij bij voorbaat mijn excuses), maar ik heb op GoT gezocht, en kon zo snel geen antwoord vinden.

Kan ik de adapter van mijn Laptop (output 19V, 4,74A) gebruiken voor mijn portable speakersetje (input 9V, 500mA)?

Antwoord is gedeeltelijk ja, daar de speakers het doen....
maar ben ik nu heel dom bezig en blaas ik mijn speakers op?

idd 19V, excuus

[ Voor 4% gewijzigd door Verwijderd op 02-12-2006 15:03 ]


  • 0X55AA
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 07-05-2023
Je moet ook opletten dat de min en de plus op dezelfde plaats staan. De min kan aan de buitenkant staan op je adapter (of omgekeerd), en bij je speakers de min aan de binnenkant (of omgekeerd).

  • Cyphax
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 18:16

Cyphax

Moderator LNX
Die voltages zal het niet aan liggen want da's dus 9V, en die stroomsterkte is ook niet zo'n punt als het goed is (blaas je geen spullen mee op). Althans, ik heb van de week die vraag nog gesteld aan een kenner en die zei dat ;)
De polariteit is belangrijker, maar meestal is dat met de + aan de binnenkant
Zoiets: + o) -

Saved by the buoyancy of citrus


Verwijderd

Topicstarter
check, min aan buitenkant, plus aan binnenkant...

  • FlyEragon
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 21-11 14:47

FlyEragon

Alien Monkeys

Je kan het zo perfect gebruiken zonder problemen.

  • Murcielago
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 13-10 03:55
Ik heb er niet zoveel verstand van, maar volgens mij kan die adapter tien keer zoveel amperes leveren als de speakers willen hebben.

PSN: djmurcielago


  • AJK
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 20-11 07:57

AJK

...

Murcielago schreef op vrijdag 01 december 2006 @ 18:07:
Ik heb er niet zoveel verstand van, maar volgens mij kan die adapter tien keer zoveel amperes leveren als de speakers willen hebben.
inderdaad kan
als je spaeakers maar 500ma willen hebben trekken ze ook maar 500ma
geen probleem dus

Verwijderd

Topicstarter
bedankt voor jullie reacties guys.
Kan ik tenminste met een gerust hart (hard) verder luisteren ;)

(topic kan dicht wmb)

  • naftebakje
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 08:44
Nog even meegeven, dat heel goedkope adapters soms bij lage belasting een te hoge spanning geven, dat kan je erg gemakkelijk uitmeten. Bij een laptopvoeding kan je er van uit gaan dat het een schakelende voeding betreft, die de uitgangsspanning onafhankelijk van de belasting (hoeveel stroom die trekt dus) op de juiste waarde houd (tenzij je teveel stroom trekt, dan valt ie uit, maar zal er ook geen enkele schade zijn).
topic hoeft niet dicht, het valt vanzelf wel naar beneden als er niet meer op gereageerd word, en als er over 2 weken nog iets met betrekking op dit topic moet gepost worden, kan dat dan hier.

Als de boer zijn koeien kust, zijn ze jarig wees gerust. Varkens op een landingsbaan, leiden nooit een lang bestaan. Als de boer zich met stront wast, zijn zijn hersens aangetast. Als het hooi is in de schuur, zit het wijf bij den gebuur.


  • Sine
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 14:21
Ehhhh

Laptop adapter ... ik durf te wedden dat daar 19V uit komt !

Repareren doe je zo.


  • DJSmiley
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 13-11 18:21
Sine schreef op vrijdag 01 december 2006 @ 23:28:
Ehhhh

Laptop adapter ... ik durf te wedden dat daar 19V uit komt !
Mijn eerste gedachte ook.

Op toshiba (15V) en IBM (16.5V) na is vrijwel elke laptop verder 19V.

4,74A bevestigd dit, x19V is een reguliere 90W adaptor.

[ Voor 9% gewijzigd door DJSmiley op 01-12-2006 23:32 ]

Pagina: 1