Toon posts:

[osx] geen doelvolume gevonden tijdens installatie

Pagina: 1
Acties:
  • 584 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb zojuist m'n imac flink verneukt. Ik probeerde DMV boot camp windows erop te zetten, maar ik vond al raar dat hij een C partitie aangaf van 130GB ipv de 50GB die ik had aangegeven voor windows. Anyway, het kwam er op neer dat ik geen harde schijf partitie met osx meer had en ook geen met windows. Nu heb ik hem geboot met de OSX disc erin en zit ik in de installatie vast. Ik moet een doelvolume kiezen om osx op te installeren maar er valt geen doelvolume te kiezen. Hoe formatteer ik m'n harde schijf dus weer zo (liefst ook in 1 partitie) dat ik er osx op kan installeren.
Zo zie je maar weer hoe snel je alle bestanden van je computer kunt verneuken.

Trouwens het gaat hier om osx versie 10.4 en een imac core 2 duo 20".

Heeft iemand een idee om me te helpen? Want ik weet het echt niet meer.

Verwijderd

Topicstarter
PLEASE HELP IK WORD GEK

  • breinonline
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 12:09

breinonline

Are you afraid to be known?

Niet kicken binnen 24 uur :N

Als je de installatie van de DVD start dan krijg je bovenaan de OS X menubalk en in het midden een venstertje dat je door de installatie leidt. Kies in de menubalk voor Disk Utility of de Nederlandse equivalent daarvan. Met Disk Utility kan je schijf formatteren zodat je OS X er weer op kunt zetten.

WP: Mitsubishi Ecodan PUHZ-SHW112YAA, ERSC-VM2C, Procon ┃ PV: 4800Wp, SolarEdge SE5K, 15x JAM60S17/320, ZW 15º ┃ WTW: Zehnder Q600 ┃ SH: Home Assistant, Proxmox, Intel NUC 8i5 Mini


  • Speeddragon
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 13:42
inderdaad, denk nu niet dat je niet can gaan bootcampen,, soms kan het een keer fout gaan;),, probeer het gerust weer opnieuw

Heel veel lurken, heel weinig posten..