Toon posts:

Nieuw Audiosysteem

Pagina: 1
Acties:
  • 41 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Allereerst: ik ben op dit gebied een leek, dus vandaar dat ik het hier vraag.

Binnenkort gaan wij een nieuw audiosysteem voor in de woonkamer kopen. We zijn afgelopen zaterdag naar de winkel geweest (MediaMarkt Alexandrium en de zaak die 2 zaken daarnaast zit :P ), waarbij we een aantal dingen gezien hebben.

Onze intresse ging het meest uit naar de volgende combinatie:

Panasonic XR-70 versterker (499 euro)
Bose Acoustimass 5 luidsprekers (575 euro)

De Acoustimass 5 luidsprekers zijn 2.1 en nemen hierdoor weinig ruimte in beslag en er zijn dan ook weinig kabels.

Ook hebben we gekeken naar de Acoustimass 6, die we ook erg aantrekkelijk vinden, echter hebben we dan kabels naar de achterkant van de woonkamer lopen, wat we liever niet hebben.
In het foldertje van Bose stond een apparaat dat draadloos je "rear speakers" met je versterker kon verbinden, heeft iemand ervaringen met dit apparaat, werkt het goed, blijft het geluid scherp, hoe is het bereik?

Daarnaast zei onze overbuurman, dat Sony haar luidsprekers nog iets verder heeft ontwikkeld dan Bose, en dat Sony dus ook betere luidsprekers heeft. Kan iemand mij hier over meer vertellen (dus over de marktleiders in deze industrie, en hoe veel het scheelt)

Het budget van de Audioset ligt ergens rond de 1400 euro. Het enige dat we moeten hebben zijn de boxen en een (goede) versterker. Kabels naar achteren zijn niet gewenst, kabels achter is geen probleem (dus zoals bij de draadloze Bose ontvangers). Kabels voorin bij de versterker zijn ook geen probleem, zolang ze maar voor blijven.

De set moet in een winkel omstreeks rotterdam gekocht worden (weet iemand dus zaken hier in de omgeving die helemaal gespecialiseerd zijn op zaken als deze (versterkers, speakers, etc)), Den Haag zou ongeveer het verste zijn waar we bereid zijn heen te rijden.

Heeft iemand dus adviesen voor wat er voor 1400 euro te koop is. De set gaat gebruikt worden voor de Beeldbuis-Aristona(Philips)-Televisie, de Pioneer 530H DVD-HDD Recorder, eventueel een IPOD (maar niet echt belangrijk) en natuurlijk om muziek mee te luisteren (middels de DVD recorder).

Sander Monster

[ Voor 6% gewijzigd door Verwijderd op 26-11-2006 18:05 ]


  • voodooless
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 21:59

voodooless

Sound is no voodoo!

Ik zou zeggen, zoek hier op het forum even naar Bose. Dan zul je wel zo'n beetje een beeld krijgen van wat de meeste ervan denken.

Verder zul je toch echt verder moeten kijken, informeren, en vooral luisteren (met je eigen CD's en films, en niet met Bose demo CD/DVD's !! ). Binnen je budget is enorm veel mogelijk. Dit topic zal daarom uitlopen tot een grote opsomming van sets binnen dat budget. Uiteindelijk heb je daar niks aan, want het zijn allemaal maar meningen.

Ga dus gewoon zelf nog verder op pad, en vergelijk vooral zoveel mogelijk sets. Kijk naar wat je wil hebben. Kijk je niet gek op merken, en laat je niet beïnvloeden door verkopers.

Verder is het niet nodig een groet onder je berichten te zetten.

Heb je nog specifieke vragen, dan mag je die natuurlijk altijd stellen. Dit is echter een erg algemene "wat moet ik kopen :? " vraag, en gaat daarom dicht.

Do diamonds shine on the dark side of the moon :?


Dit topic is gesloten.