Toon posts:

hoe open ik een .map bestand

Pagina: 1
Acties:
  • 49 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een Navigatie programma voor een pda van een newsgroep gedownload.
Maar dit is een map-bestand.
Hoe moet ik deze openen ?


Even kijken:

* Wij helpen niet om warez werkend te krijgen hier op GoT
Wie zegt dat dit van een warez site komt ????
als je wilt beschuldigen wees dan wel even zeker van je zaak.

* Je topic titel zegt helemaal niets over je topic
Deze even voor jou aangepast

* Ik zie totaal geen eigen inzet van jouw kant in je topic
ja ik heb al gezocht in het forum

* Ik zie totaal geen informatie in je topic
wat voor infomatie ??? het is een .map bestand

  • gambieter
  • Registratie: Oktober 2006
  • Niet online

gambieter

Just me & my cat

Je helpt jezelf niet echt met zo'n geagiteerde topicstart, en dat vetgedrukt maakt het ook niet leesbaarder....

Zeggen dat je al gezocht hebt is onvoldoende. Het is ook de bedoeling dat je zegt met welke zoektermen. Verder ontbreekt inderdaad minimaal benodigde informatie, zoals wat voor soort PDA (Palm, Windows CE, etc)? Wat heb je al geprobeerd?

Geef verder maar aan wat de naam is van het programma, dan is ook gelijk duidelijk of het wel of geen warez is. Zolang je dat niet doet, dan komt het mij ook als warez over. Het is aan jou om dit te ontkrachten.

I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.


  • Muthas
  • Registratie: December 2005
  • Niet online

Muthas

O+

Inzet? "ja ik heb al gezocht in het forum" Alsof hier op GoT alles al is langs geweest. Snel voordat je topic weer dicht is, kijk hier eens.

  • elevator
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

elevator

Officieel moto fan :)

Nogmaals, ik zie geen enkele vorm van eigen inzet, je topic titel voldoet nog steeds niet aan de Windows Clients Policy, je vertelt nog steeds helemaal niets over wat nou je bedoeling is etc etc.

Dit topic is gesloten.