[WinXPSP2] Processen lopen vast

Pagina: 1
Acties:

  • simon
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 11-03 10:11
Ik heb paar dagen geleden PC gereïnstalled, loopte als een trein. Even NFS: Carbon proberen, werkte niet, dual core gezeik. Dus ik las in het topic dat er een AMD 32 bits driver was, geinstalleerd. En sindsdien zit ik met een groot probleem.

Het begon bij foobar, als ik soms van nummer switch crasht het process, en als ik dan op het kruisje klik, verdwijnt het venster, maar blijft het process bestaan. Deze is niet te killen met taakbeheer, maar ook niet met apt. Dus ik dacht, installeer even Winamp, ga naar winamp.com, et voila, Firefox crasht, zelfde effect. Venster loopt vast, kruisje werkt hier alleen niet. Maar process is niet te killen, noch met APT noch met taakbeheer.

Ik heb een AMD Athlon64 x2 4200 op Windows XP Sp2 32 bits. Draaide voorheen top, maar ik heb nu een hoop gezeur.

Iemand die mij kan redden?

|>


  • sanfranjake
  • Registratie: April 2003
  • Niet online

sanfranjake

Computers can do that?

(overleden)
Wat krijg je allemaal voor fouten in je eventlogs?

Mijn spoorwegfotografie
Somda - Voor en door treinenspotters


  • simon
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 11-03 10:11
Kan ik niet meer terug zien, systeemherstel gedaan, voordat ik die AMD drivers heb geinstalleerd, en 't is opgelost. Die zijn drivers zijn blijkbaar niet helemaal koosjer

|>