Huub Huub Barbatruc!
Voor fabriekingebouwde autoradio geld het wel heel anders.
Onderstaande plaatje illustreert de handeling.

Gamebak Look Behind you, a Three Headed Monkey!
Heb een autoradio van Kenwood...
Huub Huub Barbatruc!
Ga naar een bedrijf waar ze autoradio's inbouwen (bij voorbeeld een autohandelDNA_Saint schreef op woensdag 22 november 2006 @ 20:52:
damn...zulke sleutels heb ik juist niet....
Heb een autoradio van Kenwood...
What will end humanity? Artificial intelligence or natural stupidity?
And if you don't expect too much from me, you might not be let down.
ja...had ik over nagedacht. Als ik het niet eruit krijg ga ik naar zo'n bedrijf vlakbij mij. Maar dat gaat dan weer zoveel geld kosten...Resistor schreef op woensdag 22 november 2006 @ 20:53:
[...]
Ga naar een bedrijf waar ze autoradio's inbouwen (bij voorbeeld een autohandel), en vraag naar die dingen.
morgen ff bij halfords kijken of ze zulke sleutels hebben....
Kennen jullie misschien andere manieren?
[ Voor 12% gewijzigd door DNA_Saint op 22-11-2006 20:55 ]
Huub Huub Barbatruc!
Ik heb laatst mijn Sony radio eruit gehaald met twee winkelhaken...

Ik frut, dus ik epibreer
Gewoon ff langs de garage, die hebben vaak de wereld van die dingen. Je mag ze vast wel ff 2 minuten lenen
T.net ID. Bekijk het maar es eem..
‹(◕‿◕)›
* DNA_Saint gaat op zoek naar vleeshaken en tepelpiercings..
Huub Huub Barbatruc!
Ik zei ook "verschillende"kwiebus schreef op woensdag 22 november 2006 @ 23:10:
Het is maar net wat voor auto je hebt, om mijn radio eruit te halen moet ik een deel van het dashboard los halen omdat de radio erin vastgeschroefd zit.
In elk geval Peugeot en Renault werkt men met dezelfde pennen als ook Philips en Grundig gebruiken. Bij o.a. alle huidige Toyota's (voor zover ik even na kan gaan) moet ook het halve dashboard uit mekaar. 't Zal allemaal wel uit 't oogpunt van diefstalbeveiliging gaan, ook niet verkeerd trouwens. Bovendien zijn dat soort radio's meestal ook veel mooier in 't dashboard geïntegreerd
Imitation is the sincerest form of flattery
Stressed is desserts spelled backwards
^^ met hemMaster__R schreef op woensdag 22 november 2006 @ 20:59:
ik doe het altijd met 2 redelijke dikke en stugge tie-wraps. Werkt bij iedere radio toto nu toe.
Kijk even tussen het bestek of er iets duns tussenzit,
broodmessen die we hebben gaat het prima. Anders de achterkant van een (koffie)lepel. Zo gauw het er in past moet het lukken.
Misschien van die metalen barbecuesticks.
Hmm wat moeten we hier van denken ^^Master__R schreef op woensdag 22 november 2006 @ 20:59:
ik doe het altijd met 2 redelijke dikke en stugge tie-wraps. Werkt bij iedere radio toto nu toe.
ONTOPIC:
Met wat wrikken en trekken/duwen kom je vaak al een eind, nadeel is dan vaak dat de rest van je auto ook beschadigd kan raken..
Meestal zijn ze bij je garage niet te beroerd om ff die radio er uit te wippen voor je..
Wel het geld hebben om een autoradio met 10GB hd aan te schaffen, maar vervolgens gaan mekkeren om iets waar zo'n bedrijf waarschijnlijk helemaal niets of amper iets voor berekend.DNA_Saint schreef op woensdag 22 november 2006 @ 20:55:
ja...had ik over nagedacht. Als ik het niet eruit krijg ga ik naar zo'n bedrijf vlakbij mij. Maar dat gaat dan weer zoveel geld kosten...

Die dingen kosten 2,95 nieuw....
BMW 535D
Dit lijkt me niet zo'n goed plan! De radio-unit klikt namelijk vast in de slede, die pennetjes zijn juist bedoeld om 'm uit de slede te klikken zodat je de unit er weer uit kunt trekken. Met trekken en duwen beschadig je alleen je dashboard en wellicht ook je radio.Mirreke schreef op vrijdag 24 november 2006 @ 12:50:
[...]
Hmm wat moeten we hier van denken ^^![]()
ONTOPIC:
Met wat wrikken en trekken/duwen kom je vaak al een eind, nadeel is dan vaak dat de rest van je auto ook beschadigd kan raken..
Meestal zijn ze bij je garage niet te beroerd om ff die radio er uit te wippen voor je..
Ze hebben het netjes gedaan.
Tie-wraps had ik ook geprobeerd, maar bij mij pasten ze niet erin.
Huub Huub Barbatruc!
I hit the CTRL key, but I'm still not in control!
Daarvoor had ik 't ook wel willen doenDNA_Saint schreef op zaterdag 25 november 2006 @ 02:21:
ik heb hem vandaag laten inbouwen voor 25 euro bij jm car hifi.
Ze hebben het netjes gedaan.
Tie-wraps had ik ook geprobeerd, maar bij mij pasten ze niet erin.

Maar wel mooi dat 't voor mekaar is natuurlijk
Heb je iig de garantie dat het ook goed aangesloten zitDNA_Saint schreef op zaterdag 25 november 2006 @ 02:21:
ik heb hem vandaag laten inbouwen voor 25 euro bij jm car hifi.
Ze hebben het netjes gedaan.
Tie-wraps had ik ook geprobeerd, maar bij mij pasten ze niet erin.
Al is het nieuws nog zo slecht, het wordt leuker als je het op zijn Brabants zegt :)
Zo moeilijk is een stekkertje inpluggen toch ook weer niet?The Eagle schreef op dinsdag 28 november 2006 @ 23:09:
[...]
Heb je iig de garantie dat het ook goed aangesloten zit
Ik maak de haakjes btw gewoon 'los' met n platte schroevendraaier, even omhoogwippen en wat frunniken dan komt die wel (merk: Alpine)
Zag deze manier dr nog niet tussen staan dus moest t ff kwijt

Onze inmiddels 15-jarige BMW 316i is aan een nieuwe autoradio toe, ik heb de radio (hele headunit) er zo uit kunnen trekken, maar de frame krijg ik niet los
Ik heb op marktplaats een plaatje gevonden dat aardig overeenkomt met de uit te bouwen frame:

Hoe krijg ik dat ding eruit, heb een half uur eerst naar dat ding zitten staren in de auto, heb in alle hoekjes en haakjes zitten purken, maar ding komt niet los. Hoort dat ding erin te blijven zitten? Nee toch?
Fotogear: Canon EOS RP | Canon 400D + BG-E3 | RF 24-105mm F4.0L | 50mm F1.8 | 17-40mm F4.0L | 70-200mm F4.0L | 100mm F2.8L Macro | 430EX II
Bij deze slede kan je zien dat er metalen flapjes links er rechts naar binnen gebogen zijn. Dat soort lipjes houden je radio op z'n plek. Het kan ook nog zo zijn dat het hele frame is vast geschroeft. Dan zit er maar 1 mogelijkheid op, en dat is je middenconsole loshalen, wat bij een BMW van deze leeftijd betekend dat je bijna het hele dashboard demonteerd, behalve de bovenkant.
Op zich is dat bij een BMW E36 niet zo moeilijk, als je het 1 keer hebt gedaan (geef mij 15 minuten en ik heb eigenlijk alles wel eruit), maar anders ben je je rot aan het zoeken naar de schroeven (er zit bijvoorbeeld een schroef onder de knop voor je alarmlichten, en die knop krijg je er alleen van onderaf uit door de stekker omhoog te duwen...)
Maar ga er maar vanuit dat hij vast zit met de lipjes en verder niet.
Een extra tip, haal het handschoenenkastje uit het dashboard (een 8-tal schroeven), dan kan je met je hand achter de radio komen. Op die manier kan je de kabels een beetje de goede kant op sturen.
Waarschuwing, opperprutser aan het werk... en als je een opmerking van mij niet snapt, klik dan hier
Klik mee voor GoT!........
Dit was de aansluiting van mijn oude radio:

En dit zijn de kabels in de auto:

Fotogear: Canon EOS RP | Canon 400D + BG-E3 | RF 24-105mm F4.0L | 50mm F1.8 | 17-40mm F4.0L | 70-200mm F4.0L | 100mm F2.8L Macro | 430EX II

Nog een linkje met wat info. Deze wat duidelijker denk ik. http://stshome.de/elektronik/steckerbelegung/autoradio/
Ik kom tot de conclussie dat het gewoon ISO is...
Anoniem: 46077
C is voor de af fabriek Carkit/Display in dashboard lijkt het op